Svatební šaty, ve kterých se budete cítit jako nikdy

redakce
01. Březen 2019

Svatba patří k nejdůležitějším událostem v životě ženy. Tento dokonalý den se nesmí obejít bez krásných svatebních šatů. Jistě nebudete litovat, pokud se s jejich výběrem svěříte do rukou odborníků.

Značku Veršatyl založila designérka Kristýna Kottová v roce 2013. Značka se postupně stala specialistou na svatební šaty a dnes obléká Kristýna nevěsty, družičky, ale i maminky. Kromě pečlivého zpracování a padnoucího střihu si zakládá na kvalitních materiálech. Vždy vyslyší přání nevěsty a zohledňuje i její proporce. Sama říká, že při návrhu konkrétních svatebních šatů vždy potlačí své designérské ego a snaží se pochopit přání a představy nevěsty. Díky tomu se ve svých šatech každá nevěsta cítí výjimečně a pohodlně.

Veršatyl tvoří propracované šaty z nejkvalitnějšího italského hedvábí, které doplňuje ozdobami do vlasů či podvazky. Byla by škoda, kdyby vám po svatebním obřadu šaty zůstaly již navěky ležet ve skříni, proto Veršatyl nabízí možnost přetvořit je tak, aby vám dělaly radost i v běžných dnech. Tato investice se tedy skutečně vyplatí. 

Ceny svatebních modelů značky Veršatyl se pohybují okolo 20 000 - 38 000 Kč. Veršatyl dokáže šaty vytvořit od prvního návrhu během 2-3 měsíců a představuje zhruba 6 zkoušek. Pokud se tedy letos hodláte vdávat, je nejvyšší čas začít řešit svatební šaty.