NEWS & ARTICLES

Svěřte péči o své nohy bylinkám!

Každá žena si přeje mít krásné a pěstěné nohy, a to především v létě, kdy je na naše chodidla nejvíc vidět. Chcete mít upravená chodidla a nevyhazovat přitom peníze za drahé salóny? Spolehněte se, stejně jako Linda Rybová, na přírodu.

Navzdory tomu, jak moc je potřebujeme, nevěnujeme často svým chodidlům dostatečnou pozornost. Péči o pokožku na chodidlech si s kvalitními přípravky ale můžete dopřát i v pohodlí domova. „Stejně jako každá jiná zaměstnaná žena a maminka ani já nemám čas chodit každý měsíc na pedikúru. Proto se snažím pečovat o chodidla pomocí speciálních přípravků doma. V poslední době jsem si oblíbila mast na zrohovatělou kůži od značky Kneipp. Díky ní nemusím chodidla zdlouhavě drhnout pemzou, a navíc jde o přírodní produkt, který neobsahuje zbytečnou chemii,“ říká Linda Rybová.

Díky kombinaci vysoce výživných látek je mast účinná od prvního dne používání. Krom dvou už zmiňovaných látek obsahuje navíc 25% ureu, která redukuje zrohovatělou kůži. Panthenol dodává pokožce potřebnou vlhkost a zklidňuje jí. Vitamín E zase buňky chrání. Drsná a popraskaná kůže je potom opět měkčí a jemnější. Mast obsahuje rovněž přírodní pomerančový olej, jeho éterická vůně osvěžuje a má současně i deodorační účinky. Velkou přidanou hodnotou této masti je fakt, že chodidla chrání i proti plísni.

„K dokonalé domácí pedikúře vám postačí tři kroky. Nejprve si dopřejte koupel chodidel v přípravku Kneipp® Sůl do koupele na chodidla, která blahodárně působí na unavená a nepříjemně pálicí chodidla a má navíc i deodorační účinky. Potom odstraňte ztvrdlou kůži pomocí Masti na zrohovatělou kůži Kneipp® a nakonec si vychutnejte příjemnou masáž s Máslem pro péči o chodidla. Máslo pokožku regeneruje, ošetřuje a chrání proti plísni,“ vysvětluje Jana Brychtová, brand manažerka společnosti Kneipp.
Všechny tyto zmiňované produkty zakoupíte na www.kneipp.cz