NEWS & ARTICLES

Tátův sad – Opravdová Zahradní limonáda

Ideální osvěžení, jak pro děti, tak pro dospělé, přinášejí zahradní limonády z Tátova sadu. Limonády jsou zcela bez přidaného cukru a konzervantů.

Zahradní limonády z Tátova sadu jsou vyráběny vlastníma rukama z čerstvě lisovaného jablečného moštu, citrónové nebo černorybízové šťávy, pramenité vody a bublinek. Limonády obsahují pouze přírodní složky a jsou bez přidaného cukru.

Tátův sad je rodinná značka jablečných ciderů a přírodních limonád, která vstoupila na trh v roce 2016. Rodina Abtových, Táta Jan, Máma Kateřina a děti, vyrábí cidery tradiční anglickou metodou z čerstvě lisovaného jablečného moštu. Jako jediný výrobce na našem trhu, má v rukách celý proces výroby od roubování stromů, zemědělské činnosti, přes fermentaci, lahvování až po finální dovoz ke svým zákazníkům. Pro výrobu používá plody ze starých odrůd jabloní pěstovaných na
vysokokmenných podnožích a speciální anglické a francouzské odrůdy hořkých jablek s vysokým obsahem taninu. Celá výroba je samozřejmě ekologická, s respekt k přírodě a tradičním způsobům hospodaření.

Zahradní limonády z Tátova sadu jsou v prodeji ve skleněné lahvi o objemu 330 ml. Koupit je můžete v ve vybraných prodejnách Sklizeno, online na Rohlik.cz nebo je žádejte ve vašem oblíbeném bistru. Doporučená maloobchodní cena je 29,90 Kč.