TEEKANNE Ginger & Curcuma: Zlatý dotek orientu plný zdraví

redakce
14. Leden 2019

Trápí vás dlouhé tmavé zimní dny a minimum slunečních paprsků? Nedostatek sluníčka nepřispívá k dobré náladě, má negativní vliv na naši psychiku, navíc náš imunitní systém neustále odráží útoky virů a bakterií. TEEKANNE přišlo na způsob, jak vyzrát na zachmuřené dny a přináší hřejivý dotek slunce v čaji TEEKANNE Ginger & Curcuma.

I dálná východní medicína zná účinky kurkumového čaje a nyní přišel čas, abychom si tento orientální zázrak vychutnali i uprostřed středoevropské zimy. Kurkuma se pyšní přezdívkou indický šafrán a to díky své zlatavé barvě. Její hlavní složka - kurkumin - oplývá širokou škálou pozitivních účinků na lidské zdraví.

 

Druhou složkou lahodného čaje je pikantní zázvor, který spolu s kurkumou vytváří ochranný štít proti zánětům, vydatně podporují imunitní systém a navíc patří mezi výborné antioxidanty, které podporují správnou činnost mozku. Zázvor dokáže rozproudit energii po celém těle, povzbudit mysl i zahřát, zlatavá kurkuma rozjasní den jako hřejivý sluneční paprsek. S šálkém čaje TEEKANNE Ginger&Curcuma zaženete všechny zimní splíny. Připravte si východní elixír zdraví a vitality. Nejlépe chutná s medem a citronem.

Limitovaná edice

Limitovaná edice

Soutěž o 3 x dárkové kazety limitované edice, 1 ks čaje černého a 1 ks čaje zeleného

Soutěžte s námi o 3 x dárkové kazety limitované edice Love, Passion a Desire se skleničkou uvnitř,1 ks čaje Earl Grey a 1 ks Rooibos Caramel.

Soutěžní otázka: Odkud pochází Kurkumovník dlouhý, ze kterého se získává kurkuma?

a) z Austrálie

b) z Jižní Asie

c) z Afriky

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 27.1.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.

Earl Grey

Earl Grey