NEWS & ARTICLES

TEFAL tipy pro rychlé a snadné žehlení

Málokterá z běžných domácích prací je tak málo oblíbená jako právě žehlení. Fakt, že se u žehlení stojí, je poměrně časově náročné a vyžaduje navíc jistou zručnost z něj dělá možná nenáviděnější práci v domácnosti. Přesto se jedná o činnost velmi důležitou, žehlení totiž vrací oděvům tvar a má i hygienický význam, neboť se při něm likvidují mikroorganismy, které praní při běžných teplotách zničit nedokáže. Ani stále oblíbenější pračky se sušičkou pak nedokáží žehlení plně nahradit. Technický pokrok se však naštěstí týká i této oblasti a firmy se snaží na trh uvádět přístroje, které žehlení zrychlují a usnadňují. Příkladem mohou být napařovače oděvů a lídrem v tomto oboru je firma TEFAL.

Napařovač oděvů TEFAL Instant Control

Potřebujete-li těsně před odchodem do práce, divadla nebo na večeři vyžehlit poslední nedostatky na svých šatech či obleku, výkonný napařovač oděvů TEFAL Instant Control je pomocníkem přesně pro vás. Díky vysokému výkonu je vyhlazování záhybů rychlé a účinné, současně pak zmizí i mnohé nepříjemné pachy. Systém umožňuje rychlé nahřátí v pouhých 45-ti sekundách. Díky velké hlavici i patentovanému systému Press&Steam je napařování mimořádně rychlé a pohodlné. Řešíte-li tedy i vy často problém, jak v rychlosti dostat váš oděv do opravdu dokonalého stavu bez složitého rozkládání žehlícího prkna, toto je řešení pro vás.

Ruční napařovač TEFAL Access Steam

Stejnému účelu jako velký a opravdu vysoce výkonný napařovač Instant Control popsaný v předchozím textu slouží i menší, ruční přístroj Access Steam. Ke svému většímu bratranci představuje alternativu, která vám šetří místo i peněženku. I tento ruční přistroj zbaví vaše oděvy záhybů a provede jejich desinfekci a vejde se přitom i do malé skříňky. To, který z těchto dvou pomocníků si nakonec vyberete a předáte mu část svých starostí se vzhledem a čistotou vašich oděvů, je jen a pouze na vás.