Thomas Henry představuje novinku – Cold Brew Coffee Tonic

Klára Kudrnáčová
01. Srpen 2018

Oblíbený prémiový tonik Thomas Henry přichází na trh s letní osvěžující novinkou Cold Brew Coffee Tonic. Jedná se o první kávový tonik na světě! V každém toniku na vás čeká pořádná dávka kofeinu, která vás nakopne.

Tato aromatická novinka konečně došla už i k nám do České republiky. Osvěžující nápoj plný intenzivní chuti musíte zkusit. Ve společnosti Thomas Henry dlouho ladili k dokonalosti recepturu ze 100% arabiky z Latinské Ameriky, aby její plná chuť vynikla i chlazená. V jednom toniku je tak stejné množství kofeinu jako v šálku espressa. Díky spojení cold brew a kvalitního toniku dochází k harmonickému propojení jedinečných chutí v jediné lahvi. Výsledkem dlouhé práce berlínské značky Thomas Henry tak je nevšední Thomas Henry Coffee Tonic, který obsahuje poctivou dávku kofeinu 20 mg/100 ml.

Cold brew je aktuálně velký trend v kávových specialitách. Jak již název napovídá, jedná se o kávu připravenou nikoliv klasicky za použití horké vody, ale extrahováním za studena, které probíhá několik hodin. Díky tomu docílí nápoj jemné acidity, lehké hořkosti, ale zůstane mu plná kávová chuť.

Thomas Henry Coffee Tonic si můžete samozřejmě vychutnat jen s několika kostkami ledu a limetkou nebo ho namíchat s prémiovými tmavými destiláty.Zaručeně vás ale nezklame ani v letní osvěžující kombinaci s Greenall’s Wild Berry Ginem, kterou připravují v Gin & Tonic clubu.

Koktejl si můžete ale klidně pipravit sami doma. Stačí do vychlazené skleničky nalít 4 cl ginu Greenall’s Wild Berry, přidat kostky ledu, zalít tonikem Thomas Henry Cold Brew Coffee a ozdobit čerstvými malinami a jahodami!

Thomas Henry Cold Brew Coffee Tonic 0,2 l si můžete pořídit na stránkách www.1er.cz za 33 Kč.