TIFFANY & CO. v nové jarní kampani oslavuje osobitost a styl

redakce
24. Duben 2019

Jarní kampaň Tiffany & Co., kterou přináší celkem pět zajímavých modelek -  Kendall Jenner, Carolyn Murphy, Imaan Hammam, Mica Argañaraz a Fei Fei Sun - oslavuje optimismus, osobitost a styl. Modelky se objevují na portrétech společně se šperky a legenádrním Tiffany Blue Boxem a dalšími doplňky v tyrkysové barvě. Nová kampaň prezentuje značku svěže a nečekaně.

Carolyn Murphy

Carolyn Murphy

Jarní kampaň je moderní a sofistikovaná, plná autentické energie a radosti, a krásně vyzdvihuje ikonické kousky naší společnosti,“ popisuje Reed Krakoff, kreativní ředitel společnosti Tiffany & Co.

Imaan Hammam

Imaan Hammam

Modelky se šperky fotil v přirozených a hravých pózách slavný módní fotograf Craig McDean. Na fotografiích jsou zachyceny spontánní momenty - od hry na okamžité odpovědi přes ping-pongový turnaj až po předvádění triků s jojem. O podtrhnutí všestranností kolekcí Tiffany & Co. se postarala stylistka Alex White.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kampaň je zaměřena na globální ikonu značky, moderní kolekci Tiffany T, jejíž grafická podoba vychází z tvaru písmene T. Toho si můžeme povšimnout u náramků, náhrdelníků, prstenů i náušnic, které jsou vyráběné z 18karátového růžového, žlutého a bílého zlata a ze sterlingového stříbra. Nesmíme zapomenout ani na diamanty, jejichž třpyt značku proslavil.

Cílem nové kampaně Tiffany pro jaro 2019 je ukázat, jak lehce se nosí jednotlivé šperky, ale také jejich vzájemnou kombinovatelnost.

Mica Argañaraz

Mica Argañaraz