Tipy na halloweenské kouzlení pomocí barevných kontaktních čoček

Klára Kudrnáčová
10. Říjen 2018

Přemýšlíte, že vyrazíte na halloweenskou party, ale nechcete na sebe shánět mnohdy neforemný a nákladný kostým? Na večírku můžete zazářit i daleko přirozeněji a svoji masku postavit třeba na propracovaném make-upu. Halloweenskou „třešničku” mu dodáte pomocí barevných kontaktních čoček, které jsou dostupné v dioptrických i nedioptrických variantách na e-shopu VašeČočky.cz.

Škála výběru barevných čoček je veliká. „Na halloweenské party vyniknete s crazy barevnými čočkami, které překryjí vaši duhovku. Díky tomu si můžete propůjčit kočičí, hadí nebo pronikavě ledový pohled. Look pak stačí doladit výrazným líčením, účesem a halloweenský dresscode je dodržen,” radí Markéta Navrátilová, stylistka VašeČočky.cz.

Decentnější čočky můžete klidně nosit i do práce. Jedná se o takové, které pouze změní odstín nebo barvu vaší duhovky. „Výhodou je, že díky „nové“ barvě očí můžete vyzkoušet třeba barvu stínů, o které jste si myslela, že vašemu barevnému typu nesluší,” vysvětluje Markéta Navrátilová. Skvělé je, že barevné a crazy kontaktní čočky jsou na www.vasecocky.cz k dispozici v dioptrických i nedioptrických variantách. Moderní materiály umožňují výbornou propustnost kyslíku, čočky jsou tak pro oko naprosto bezpečné. V krycích barevných čočkách ovšem není vhodné řídit a nejsou určené pro celodenní nošení. Takže před party nasadit, po party vyndat.