Tipy na Vánoční dárky

Ještě před týdnem jsme chystali zahrady k zimnímu spánku a už abychom se připravovali na vánoční svátky. Stejně jako každý rok, chceme i letos svým nejbližším darovat ty nejkrásnější dárky, které jim udělají radost. Pokud si nejste jisti výběrem, poradím vám několik tipů.

Produkty MaxiVita od VITARu

Ani letos nás nemine období nachlazení a chřipek. Obranyschopnost organizmu je závislá na stavu imunitního systému, který lze podpořit celou řadou vitaminů, minerálních látek nebo bylinných extraktů. Pokud chcete vašim blízkým pomoci ochránit jejich zdraví, darujte jim MaxiVita SeptAngin, který je k dostání ve třech různých příchutích.

 

Pokud je Vám sympatická síla bylin, oceníte bylinkové pastilky Lišejník islandský, které vedle extraktu z lišejníku islandského obsahují dalších 19 bylin, jako jsou lékořice, heřmánek, jitrocel nebo lípa. Pří rýmě krásně protáhnou horní dýchací cesty, zklidní podráždění krku a usnadňují odkašlávání. Příchuť Mentol a eukalyptus napomáhá ke zmírnění respiračních problémů a usnadňuje dýchání. Stejný efekt mají také pastilky Med a Citron, které obsahují extrakt z lipového květu a mají příjemnou a osvěžující chuť.

Od značky MaxiVita můžete vyzkoušet také MaxiVita Herbal horké nápoje, které nabízí ideální řešení pro chladné dny. Svou oblibu si získali především pro obsah vitaminů a rostlinných extraktů. Horké nápoje bez lepku, laktózy a konzervantů vám pomohou posílit vaši imunitu. Vybírat můžete hned ze tří příchutí.

REVITAL Vitamin D3 Forte

S ubývajícím sluncem a méně častým pobytem venku, začíná v našem těle klesat hladina vitaminu D. Ten totiž vzniká v kůži právě působením slunečního záření. V podzimních a zimních měsících ho můžeme mít nedostatek. V těchto sychravých dnech ho můžete tělu dodat pomocí Revital Vitamin D3 Forte od VITARu. Vitamin D je souhrnný název pro látky, které významně ovlivňují metabolismus vápníku a fosforu. Pokud má tělo vitaminu D nedostatek, trpí tím kosti, můžete trpět svalovou slabostí a zvýšenou kazivostí zubů. Přípravek má také pozitivní vliv na správnou funkci imunitního systému.

REVITAL Koenzym Q10

Koenzym Q10 je významnou látkou, která se podílí na tvorbě buněčné energie. Také přispívá k funkčnosti všech buněk v  těle. Největší množství koenzymu najdeme v lidském těle v srdci, plících a játrech, které mají zároveň největší energetický výdej. S přibývajícím věkem a ubývající fyzickou aktivitou a při užívání prostředků na snižování hladiny cholesterolu produkuje tělo méně koenzymu Q10 a proto je vhodné běžnou stravu o koenzym Q10 doplnit.

Přípravek je navíc obohacen také o selen a vitamin E, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem. Tímto názvem označujeme nerovnováhu v těle mezi produkcí volných radikálů a jejich zneškodňováním pomocí antioxidantů. Vitamin E a selen pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před jejich poškozením, a tím i stárnutím. Vitamin E a selen přispívají také ke správné funkci imunitního systému, správné činnosti štítné žlázy a udržení normálního stavu nehtů a vlasů.