Toužíte po bezchybném stylingu vousů a chloupků? Vsaďte na opravdovou kvalitu od značky Braun, se kterou nic nebude nemožné

Každé ráno bojujete s žiletkou v ruce ve snaze vytvořit na své tváři co nejlepší styling bez jediné chybičky a místo vysněného vzhledu je vaše pokožka podrážděná a vůbec nevypadá tak, jak byste si představovali? Pořiďte si místo žiletky některého ze skvělých pomocníků od značky Braun, se kterými bude bezchybný styling otázkou jen několika málo minut. Kromě snadné manipulace a nulového podráždění jsou přístroje také ekologičtější, než kdybyste po každém holení museli měnit hlavici žiletky za novou. Díky vyměnitelným nástavcům navíc můžete svůj styling měnit podle vaší momentální nálady a nových trendů.

Značka Braun je po celém světě známá díky prvotřídní kvalitě, nezaměnitelnému funkčnímu designu a moderním technologiím. Její portfolio obsahuje vše, co pro péči o krásu potřebujeme, a to včetně funkčních stylerů na vousy, vlasy i choupky kdekoli po těle. Udělejte si radost a nadělte sami sobě nebo svým blízkým pod stromeček některý ze stylingových přístrojů, se kterými bude každá úprava vousů a chloupků hračka.

Braun Series X – pro dokonalý styling pánských chloupků a vousů

Nový zastřihovač na tvář a tělo Braun Series X „vše v jednom“ byl navržen tak, aby dokázal zkrotit vousy a chloupky snadno, rychle a pomocí jediného přístroje. Jeden přístroj tak zvládne nejen holení, ale i zastřihování a styling přesně podle vašeho gusta, jedinečnosti a stylu. Ať už jste konzervativní zastánci jednoho způsobu úpravy chloupků a vousů, nebo naopak rádi experimentujete a měníte svůj styl, zastřihovač Braun Series X vám zajistí prvotřídní péči, rychlý výkon a bezchybný výsledek. S Braun Series X vykouzlíte perfektní strniště, přesné zastřižení i dokonalé tvarování kontur, a to pohodlně, rychle a jednoduše.

Cena: od 1 299 Kč Link: https://www.alza.cz/braun-series-x-xt5200-zastrihovac-na-tvar-a-telo-d6…

Tráví váš manžel dlouhé chvíle úpravou chloupků a vousů? Usnadněte mu jeho každodenní boj díky řadě produktů Braun Styling, která se vyznačuje tím, že její produkty jsou nyní ještě rychlejší, ostřejší a účinnější než dříve, a to díky modernizované čepeli, která má o 1 zub navíc a o 13 % širší řeznou plochu, aby zachytila a zastřihla více vousů nebo chloupků při každém tahu strojkem. Hřebenové nástavce jsou ještě sladěnější se zuby čepele a díky tomu lépe navedou chloupky a vousy pro zastřižení. Špička břitů má nyní ostřejší úhel, díky čemuž nemine ani ten nejslabší chloupek nebo vous.

Zastřihovač vousů Braun Styling BT pro bezchybný styling a tvarování

Skvěle upravené vousy jsou pro vašeho miláčka alfou a omegou? Potěšte ho zastřihovačem vousů Braun Styling BT, který dokáže vykouzlit perfektní styling a dokonalé tvarování vousů jakéhokoliv střihu bez větší námahy. Je ještě ostřejší, rychlejší a účinnější než předchozí zastřihovače Braun. Precizní styling vousů nebyl nikdy jednodušší!

Cena: od 2 099 Kč Link: https://www.alza.cz/braun-zastrihovac-vousu-7-bt7340-zastrihovac-vousu-…

Zkroťte vlasy, vousy i chloupky od hlavy až k patě s Braun Styling MGK

Chcete své milované potěšit opravdu multifunkčním přístrojem, který si dokáže poradit s chloupky, vousy i vlasy zároveň? Pak je tou pravou volbou všestranný zastřihovač Braun Styling MGK, který se nezalekne žádné výzvy. Multifunkční zastřihovač Braun Styling MGK je určený pro úpravu vlasů, vousů i chloupků kdekoli po těle. Je ještě ostřejší, rychlejší a účinnější než předchozí zastřihovače Braun.

Cena: od 2 299 Kč Link: https://www.alza.cz/braun-multifunkcni-zastrihovac-7-mgk7330-zastrihova…