Tradice Fernet Stock se převtělila do moderní lahve

Tezera Švecová
09. Duben 2019

Fernet Stock oblékl nový kabát a v atraktivní podobě nyní míří nejen k mužům, ale i k ženám. Rebranding drží krok s moderní dobou, co ale zůstává a bez čeho by se Fernet Stock neobešel, je tradiční ruční zpracování, přírodní složení a bohatá hořkobylinná chuť.

Tradici Fernet Stock začal psát Lionello Stock roku 1927 a od té doby byl Fernet Stock součástí mnohých příběhů. Zachoval si poctivou recepturu a díky ní se stal nejprodávanějším hořkobylinným likérem v Česku. Již přes 90 let má stále stejnou nezaměnitelnou chuť, která tkví v dlouhém procesu výroby. Teprve ve chvíli, kdy Fernet Stock dozrává k dokonalosti, stává se součástí i Vašich příběhů. Ať už samotný a nebo v podobě legendárního drinku Bavorák.

Ke stávajícím chutím Fernet Stock Original a Fernet Stock Citrus přibyde během dubna nový Fernet Stock Honey. Máte tak tři možnosti vybrat ideální dárek pro své blízké, a pokud nevíte, kterou variantu zvolit, zavítejte na Manifesto Market, kde společnost Stock Plzeň - Božkov prezentuje své široké portfolio ve stánku Lionello’s Cocktails. 

Nový design láhví posouvá Fernet Stock směrem k Vašim novým příběhům. Fernet Stock Original si dopřejte v jeho ryzí podobě nebo formou míchaného drinku Fernet Stock Bavorák. Půllitrovou láhev zakoupíte za doporučenou cenu 179 Kč. Fernet Stock Citrus Hořkobylinná chuť přináší svěží citrusovou příchuť, která potěší ženy i muže. Samotný nebo v podobě míchaných drinků na ledu si ho vychutnáte za doporučenou cenu 179 Kč / 0,5 l. Zejména pro ženy je určena nová příchuť Honey s jemnou nasládlou chutí bylin s minimální hořkostí. Nejlépe chutná dobře vychlazený nebo s kostkou ledu. Nový Fernet Stock Honey v redesignovaných láhvích osladí příležitosti jako je Den matek, večer s přáteli, ale i další Vaše zážitky. K dostání je za doporučenou cenu 179 Kč / 0,5 l.