Tradiční české Velikonoce? Připijte si s koledníky stylovým drinkem

Tezera Švecová
03. Duben 2019

Chcete letos prožít Velikonoce opravdu stylově? Přichystejte koledníkům vskutku lahodný hořkosladký mok Metropol s příjemným kořenitým aroma. Zavřete oči a připomeňte si staré dobré časy. Nebo si z něj připravte osvěžující míchaný drink.

Jarní limitovaná edice Metropolu Bianco je zahalena do zcela originálního moderního obalu. Jeho obsah tvoří vybraná vína v kombinaci se speciálním kořením. Z tohoto spojení už několik desítek let vzniká aperitiv špičkové kvality.

Míchaný drink Metro

Míchaný drink Metro

Z Metropolu Bianco si snadno vyrobíte míchaný drink Metro. Stačí pouze smíchat 4 cl aperitivu s 1,5 dcl tonicu, přidat led, plátek citronu a už si můžete užívat pořádně osvěžující drink.

Athénská odyssea

Athénská odyssea

Další tipy

Máme pro vás další tipy na míchané drinky. Jsou jimi Vzpomínka na Káhiru - stačí pouze smíchat 4 cl Metropolu Bianco, 1,5 dcl sody, led a přidat plátek citronu. Další z lahůdek je Athénská odyssea, na kterou potřebujete 4 cl Metropolu Cherry, 2 dcl brusinkového džusu, led a třešeň na doplnění. Doporučená maloobchodní cena limitované edice Metropol Bianco je 119 Kč, Metropol Cherry zakoupíte za 119 Kč.