Trend letošního roku – přenosné lampy do interiérů i ven

Tezera Švecová
23. Červenec 2019

Chytré telefony svým uživatelům díky mnoha aplikacím poskytují stále větší volnost a možnost volby. Není divu, že požadavek mobility dorazil i do oblasti domácích svítidel. LED svítidla na baterie nebo přímo na dobíjení v outdoorovém provedení a hlavně v jedinečném designu jsou nyní k dostání v obchodech francouzské značky Le Patio, která se vyznačuje vysokou kvalitou. V nabídce jsou jak ty moderní, elegantní provedení, tak například napodobeniny mořských ježků a korálů, které udělají romantickou atmosféru všude tam, kam je postavíte.

Mobilita = větší svoboda

Všudypřítomné šňůry a kabely jsou dávnou out, v popředí stojí bluetooth, wifi a přenosné lampy, které mohou zdobit jak pracovní stůl, tak třeba postel, ale i venkovní bazén či stůl pod pergolou. Buďte styloví a doplňte svoje večerní posezení s přáteli nebo rodinou o přenosné svítidlo v designu, který vám připomene dovolenou u moře. Přenosnou lampu využijete i na večerní procházce. Koukněte třeba po elegantní lampě Balad.

Kvalita s nadčasovým provedením se prolíná v lampě Balad H25 od značky Fermob. Nabitá vydrží cca 12 hodin, nabíjí se přes přiložený USB kabel podobně, jako mobilní telefon. Navíc obsahuje několik svítících módů: teplé nebo studené světlo a efekt svíčky. Lze si ji pořídit velkou nebo sadu tří menších.

Přímořskou atmosféru vykouzlí romantické lampy Egge, které vás přenesou do podmořského světa hvězdic a ježků. Velmi pěkně také vypadají jen jako dekorace mezi květináči s exotickými rostlinami. Napájení se pomocí baterií. V obchodech Le Patio nezakoupíte pouze tyto přenosné lucerny, ale především jedinečné kusy nábytku, šperky, knihy či bytové parfémy, tak se přijďte inspirovat.