Tváří nové kolekce obuvi na podzim/zimu od společnosti DEICHMANN je britská zpěvačka a textařka Rita Ora

Tezera Machová
15. Srpen 2019

Britská zpěvačka a textařka Rita Ora se pro nadcházející roční období stala tváří největšího evropského maloobchodníka s obuví, společnosti DEICHMANN. Kolekce podzim/zima 2019/2020 s názvem „Rita Ora pro DEICHMANN“ nese motto „#Radiate“ a od srpna 2019 je dostupná ve vybraných kamenných prodejnách v České republice a také v internetovém obchodě na www.deichmann.com.

Zpěvačka Rita Ora svoji kreativitou a jedinečným módním stylem přispěla ke vzniku mladistvé a pestré kolekce. Pečlivě vybírala designové modely. „Můj styl se řídí mým aktuálním rozpoložením. To, jak se oblékám, ukazuje, jak se cítím,“ svěřila se Rita Ora. V každém modelu se ukrývá jiný pocit – nezávislost, kreativita, zvědavost, odvaha nebo síla – a inspiruje k tomu, abychom se prostřednictvím svého individuálního stylu nebáli nechat zazářit svoji vlastní osobnost.

Na trendovost pro nadcházející sezónu navazuje DEICHMANN sportovní módou, kde nesmí chybět chunky tenisky s neonovými detaily ve svítivě žluté barvě nebo s leopardím vzorem a modely v metalické stříbrné a zlaté barvě na vysoké platformě. Kozačky, šněrovací obuv a modely s děrovaným vzorem zdobené nýty a přezkami v rockovém stylu podtrhují kreativitu a osobitost. Objevují se ponožkové kozačky nad kolena se štrasovými kamínky a kotníková obuv s pestrým potiskem imitujícím hadí kůži, které své nositelce zaručí odvážný a nápadný look. Kolekci doplňuje kotníková obuv ve westernovém stylu a lodičky s barevným přechodem.

Chunky tenisky se zvířecím vzorem, 899 Kč

Chunky tenisky se zvířecím vzorem, 899 Kč

„Těší nás, že jsme společně s Ritou Orou – stylovou ikonou – vybrali jedinečnou a výrazově silnou kolekci,“ sděluje Heinrich Deichmann. Kolekce „Rita Ora pro DEICHMANN“ obsahuje 40 dámských modelů a od srpna 2019 je k dostání ve vybraných kamenných prodejnách DEICHMANN a v internetovém obchodě na www.deichmann.com. Cenově se modely pohybují od 799 Kč do 1599 Kč.

Ponožkové kozačky nad kolena, 1399 Kč

Ponožkové kozačky nad kolena, 1399 Kč