NEWS & ARTICLES

Tvořivé nápady pro okouzlující Vánoce

Letošní Vánoce se ponesou v oslňujícím slavnostním duchu, který může zavládnout i u vás doma. Pomocí několika nenápadných triků můžete překvapit rodinu i okolí originálními dekoracemi, ke kterým vás každoročně inspirují tipy od společnosti Ferrero. Podívejte se, jak i v letošním roce můžete pomocí zdánlivě prostých materiálů vytvořit úchvatnou sváteční výzdobu.

Možná vás překvapí, že slavnostní atmosféry můžete docílit i s obyčejným barevným papírem, stuhou nebo přízí. Co se barev týče, spojením tmavých odstínů, jako černá, šedá nebo antracitová, se zlatou a bronzovou dosáhnete elegantní kombinace ideální pro čas adventu a Vánoc. Přesvědčí vás o tom tip na slavnostní dekoraci štědrovečerní tabule nebo na nápadité ozdoby ke zkrášlení dárků pro vaše blízké. Stejně tak jednoduché spojení červené a bílé například na veselém krabičkovém kalendáři dokáže překvapit svou jednoduchou krásou.

Kromě barevných kombinací si můžete vyhrát i s použitými detaily. Knoflíky, samolepicí hvězdičky, papírové košíčky na pralinky a dokonce i zvířecí figurky můžete s tipy od Ferrera kreativně využít a vyčarovat překvapivé ozdoby. Ferrero nezapomíná ani na konec roku a nabízí zajímavé vylepšení silvestrovských oslav – ručně vyráběné taštičky s přáním pro štěstí, dotažené k dokonalosti zlatými balonky. A co tomu všemu především nesmí chybět? Samozřejmě pralinky od společnosti Ferrero, které dodají každé originální dekoraci tu pravou sladkou eleganci.

Vybrali jsme pro Vás návod na slavnostní stolní dekorace, ke kterým budete potřebovat:
Molitan, Tužku, Nůž a řezací podložku nebo nůžky, Válečkový pás, Zlatou textilní barvu, Úzký bílý ubrus, Zlatý výtvarný papír, Černé gelové pero, Zlatou přízi, Černě lemované ubrousky,Ferrero Rocher

Postup je jednoduchý. Vyřežte stromečky a hvězdičky různých velikostí z molitanu podle šablony. Připevněte tvary k válečkovému pásu a hojně pokryjte zlatou barvou. Válečkovým pásem orazítkujte bílý ubrus. Nechte barvu zaschnout. Umístěte Ferrero Rocher na vrcholky vytvořených stromečků na ubruse. Vyřežte stromečky ze zlatého papíru podle šablony a napište na ně jména hostů. Opatrně propíchněte nůžkami nebo nožem díru na horním okraji stromečků a provlékněte jí zlatou přízi. Omotejte přízi okolo lemovaných ubrousků a zavažte na uzel. Umístěte ubrousek na talíř každého hosta.