Udělejte něco pro rodinu! Dopřejte si pár dní jen ve dvou

Klára Kudrnáčová
23. Říjen 2018

Dokážete si představit krásnou dovolenou jen s partnerem nebo se cítíte provinile vůči vašim dětem? Pokud je pro vás výlet jen ve dvou nepředstavitelný, máme pro Vás dobrou zprávu. Většina koučů i samotných rodičů se shoduje na tom, že vyrazit si sem tam jen ve dvou je prospěšné pro všechny strany. Co vám taková dovolená přinese a kde si odpočnete nejvíc?

Kdo má doma malé děti, tak ví, kolik péče a energie musí člověk denně vynaložit. Na romantiku ve dvou tak zbývá jen velmi málo času, síly a mnohdy i chuti. Když totiž vyšetříme trochu času jen pro sebe, většina z nás se pustí do úklidu či jiných aktivit, které jsou pro chod domácnosti nezbytné. Avšak toto rozhodně nestačí pro pohodový chod domácnosti a udržení harmonického vztahu s partnerem. Je velmi důležité, aby rodiče měli čas na sebe a na své potřeby a zájmy, aby tzv. „dobili baterky“ a byli tak schopni znovu získanou energii rozdávat dál. Dopřejte si proto bez výčitek čas k nabytí nové síly a udělejte si prostor na nerušené povídání a vytváření nových zážitků bez dětí.

 

Wellness hotel Vista, známý svou nepřebernou nabídkou rodinných aktivit, připravil regenerační pobyt pouze pro rodiče, prarodiče či vůbec všechny, kteří se starají o děti a to hned ve dvou listopadových týdnech. Po tuto dobu se hotel promění v oázu klidu a svým klientům nabídne zaslouženou péči, skvělou gastronomii i špetku romantiky. Ve speciálním balíčku Tentokrát bez dětí se můžete těšit na speciální wellness procedury pro dva, lahodné tříchodové večerní menu s vínem a otevřenou bránu do saunového a wellness světa, které vás budou rozmazlovat. Samozřejmě nesmí chybět ubytování dle výběru, welcome drink, bohatá snídaně a množství zážitků v horském resortu Dolní Morava.

V nabídce wellness světa můžete vyzkoušet třeba koupel plnou okvětních plátků růže, kde se poddáte péči růžového oleje a soli z Mrtvého moře. Jako doplněk si užijte harmonizační masáž chodidel, blahodárně působící na reflexní a marmové body, která Vám zároveň uvolní namáhané nohy. Můžete si též vybrat proceduru Rasul, která kombinuje omlazující účinky jílu a parní lázně. Třešničkou na dortu je antistresová masáž hlavy, ta dokáže rozptýlit stres a napětí. Zkombinujte jedinečné masáže s návštěvou saunového světa a připravte tak své tělo na zimu. Za navštívení stojí též speciální večerní saunový ceremoniál.

V horském resortu Dolní Morava na Vás čeká Stezka v oblacích, odkud se budete kochat krásou podzimní kopcovité krajiny, či využijte některou z mnoha adrenalinových nebo zajímavých aktivit, které jsou v nabídce resortu. Připravíte se tak lépe na nadcházející předvánoční shon a Vaše děti si mezitím dostatečně užijí prarodičů a zážitků s nimi, které Vám pak s radostí povypráví.