Udělejte pod stromečkem skutečnou radost!

Tezera Švecová
30. Listopad 2018

Že jsou takzvané praktické dárky bez fantazie? Mají nám snad něco naznačit? Ale co vás nemá! Co může být hezčího než dostat opravdu něco užitečného, kvalitního pomocníka, který bude obdarovanému dlouho a dobře sloužit.

Znáte to. Jsou věci, které si tajně přejete, ale sami si je nekoupíte, protože… protože ten starý vysavač ještě jakž takž funguje, zuby si můžete čistit i obyčejným kartáčkem a hrnce máte ještě od svatby. Když pak ale vyzkoušíte nějakou moderní vymoženost, divíte se, jak jste bez ní mohli tak dlouho žít. Zkuste se letos přes Vánocemi zamyslet nad tím, co vaši blízcí opravdu potřebují a co jim usnadní život. Mezi našimi tipy určitě najdete inspiraci, ať už hledáte dárek pro muže nebo pro ženu, pro puberťáka nebo pro fandu do vaření, pro novomanžele nebo sportovce. Společné mají jen jedno: všechny patří do elektrické zásuvky. Nemusíte se ani honit po obchodech, všechny najdete na e-shopu Kasa.cz a můžete je objednat přes internet.

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Investice do zdraví se vždycky vyplatí. O vzduchu, který dýcháme, to platí dvojnásob, pozitivní přínos čistšího a ionizovaného vzduchu na kvalitu života byl jednoznačně prokázán. Čistička Ionic-CARE Triton dokáže zachytit až 96 % nečistot. Zbaví životní prostředí nežádoucích mikročástic jako jsou alergeny, pyly, plísně, mikro prach či cigaretový kouř a snižuje také výskyt bakterií a plísní. Moderní elektrostatické filtry není třeba vyměňovat, stačí je buď otřít vlhkým hadříkem, nebo v případě cigaretového kouře omýt vodou se saponátem. Výrobce na ně přitom poskytuje doživotní záruku. Ideální dárek pro alergiky, rodiny s malými dětmi a pro každého, komu záleží na jeho zdraví.

Kuchyňský robot ETA Gratus 0028 90030 titanium

Kuchyňský robot ETA Gratus 0028 90030 titanium

Kuchyňský robot ETA Gratus 0028 90030 titanium

Elegantní přístroj ušlechtilého tvaru je předurčený k tomu, aby se stal králem kuchyně. Disponuje výkonným motorem s příkonem 1200 W, který zvládne i vysoké zatížení. Můžete s ním uhníst těsto, šlehat, míchat, mixovat, strouhat i krájet. Díky celokovovému provedení je robot odolný, stabilní a má mimořádně dlouhou životnost. Hledáte-li dárek pro kuchařského nadšence, který si ale rád práci zjednoduší a ulehčí, je robot ETA Gratus jasná volba.

Kulma Philips MoistureProtect BHB878/00

Kulma Philips MoistureProtect BHB878/00

Kulma Philips MoistureProtect BHB878/00

Vlasy krásné jako ze salonu! Automatická kulma Philips potěší každou dlouhovlásku. Technologie Moisture Protect kontroluje a reguluje teplotu a chrání vlasy před přehřátím. Systém Curl Boost vytvaruje každý pramen vlasů jako profesionální kadeřník. Keramický natáčecí válec je potažený keratinem, aby vlasy při úpravě hladce klouzaly. Kulma je dokonce opatřena inteligentním snímačem, který brání zacuchání vlasů - pokud zjistí, že bylo vloženo příliš mnoho vlasů nebo nebyly vloženy správně, přístroj automaticky vypne

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 42mm

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 42mm

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 42mm

Výjimečně elegantní chytré hodinky, které je možné vzít do fitka, na túru, ale i k obleku do opery. Kulatý ciferník, jehož design může majitel přizpůsobit svému vkusu, je propracovaný do nejmenších detailů – i ručička realisticky vrhá stín. A co všechno umějí? Kromě všech obvyklých funkcí sledují fáze spánku a jeho celkovou kvalitu, takže majitel zjistí, na čem zapracovat, aby se budil svěží a odpočatý. Ráno po probuzení mu ukážou předpověď počasí a umožní naplánovat den a přehledně zobrazit program na následujících deset hodin.

Parní hrnec ETA Calderon 1134 90000

Parní hrnec ETA Calderon 1134 90000

Parní hrnec ETA Calderon 1134 90000

Rychlé a zdravé vaření, to jsou výhody parního hrnce. Model ETA Calderon se třemi parními nádobami ušetří oproti běžným parním hrncům až polovinu času a zároveň zachová důležité živiny a vitaminy. Je to možné díky unikátní konstrukci zásobníku na vodu, ve kterém se pára vytvoří už za 30 sekund. To urychlí přípravu pokrmů, přirozená chuť potravin ale zůstane zachována. Hrnec umožňuje také vaření vajec na mnoho způsobů a má i speciální misku na vaření rýže.