Umění sebevyjádření v nové kolekci Transformation od Kipling

Tezera Švecová
25. Duben 2019

Belgická značka Kipling nese název podle známého spisovatele Rudyarda Kiplinga, autora Knihy džunglí. Pro zakladatele značky se stala džungle inspirací díky dobrodružství, které v ní lze najít a také díky pestrým barvám. V roce 1986 objevili 3 přátelé látku zvanou crinkled nylon, což je speciální, jemný materiál, ze kterého se rozhodli vyrábět kabelky. Postupem času k nim přidali cestovní kufry, školní batohy a další doplňky. Dnes značka představuje novou kolekci s názvem Transformation.

Taška ART BACKPACK S Rich Green, cena 2 890 Kč

Taška ART BACKPACK S Rich Green, cena 2 890 Kč

Odlehčete svůj krok a vydejte se vlastní cestou!

Nová kolekce Transformation je velmi hravá a zajímavá jedinečnými styly. Kabelky i batohy lze nově transformovat do více podob, které ozvláštní nejen váš outfit, ale přinesou i všestranné využití.

 

Nevíte, zda bude lepší pořídit si kabelku nebo batoh? Vyberte si, co se vám líbí víc, praktické jsou obě varianty, neboť několik modelů sloučil Kipling dohromady. Neutrální barvy obsahují černou a khaki a nově také elegantní stříbrnou, romantickou starorůžovou, bílou a s motivem puntíků. Známé modely doplňují novinky - například ART BACKPACK se stahovací šňůrkou a univerzálními popruhy, díky nimž se dá taška během chvilky přeměnit na praktický batoh. Stejně tak je tomu i v případě kompaktního modelu TSUKI SMALL, který se hodí především do města.

Batoh TSUKI SMALL Delicate Pink, cena 4 190 Kč

Batoh TSUKI SMALL Delicate Pink, cena 4 190 Kč

Kolekci představí v rámci projektu "The Photographer" Sophie Elgort, která se zasloužila o vznik neziskové organizace Through Our Lens. Ta umožňuje mladým dívkám prosadit se jak před objektivem, tak i za ním. Fotografie budou zaměřeny na poslání značky a zmíněné neziskové organizace. Reportáž také vyzdvihne Sophiiny nejslibnější studenty, mezi nimiž je i Wanda Cano, která zachytí kolekci v pohybu a s reálnými osobami. Pořiďte si nový kousek z kolekce Transformation značky Kipling a buďte trendy! 

Taška NEW SHOPPER L Jaded Green, cena 2 490 Kč

Taška NEW SHOPPER L Jaded Green, cena 2 490 Kč