Unikátní Nespresso Boutique nově na Smíchově

Klára Kudrnáčová
04. Květen 2018

3. dubna 2018 značka Nespresso slavnostně odhalila nový butik v OC Nový Smíchov. Je to již čtvrtý Nespresso Boutique v Praze a pátý celkem na českém trhu. Celý koncept je zpracován v nejmodernějším a ve zcela novém stylu Celebrate the Coffee moments, který milovníky kávy naplno vtáhne do prémiového světa Nespresso. Nový designový butik Nespresso totiž nabízí zcela ojedinělý zážitek z nakupování, jehož součástí nejsou klasické pokladny a prodavači, ale hlavně kávoví specialisté a experti, kteří návštěvníky provedou exkluzivním světem kávy.

Nový koncept Nespresso Boutique navrhla společnost Universal Design Studio v duchu motta Celebrate the Coffee moments, kdy cílem není klasický prodej, ale především skvělý zážitek z nakupování. „Nespresso nabízí úplně jiný koncept nakupování, než na který jsme byli doposud zvyklí. Zákazníci mají k dispozici velmi moderní a atraktivní butik v oblíbeném pražském nákupním centru Nový Smíchov ve stylu, který umocní zážitek z kávy, neboť v centru největší pozornosti stojí káva jako taková a nakupování se zde stává součástí zážitku u šálku kávy,” vysvětluje Andrea Petrová, Marketing Manager Nespresso Česká a Slovenská republika.

 

A na co konkrétně se mohou milovníci kávy v unikátním butiku těšit? Hned u vstupu je kávoví odborníci přivítají s šálkem kávy a zákazníci se ocitají v tzv. Engage Zone. Druhá zóna, tzv. Explore Zone zve návštěvníky na samotnou cestu poznání – mohou objevit nové chutě káv či limitovaných edic, porovnávat své chuťové preference nebo odhlalit novinky na poli kávovarů a příslušenství. Ochutnat mohou i dvě kávy za sebou, aby lépe porozuměli chuťovým rozdílům, kterými disponuje celá škála 24 směsí káv. Poznávání se totiž meze nekladou. Samozřejmostí je i klidná zóna v zadní části butiku s dominantním prvkem tzv. Kitchen Lab, kde se realizují všechny akce pro členy Clubu Nespresso.

 

Kávoví specialisté jsou vybaveni tablety, což jim umožňuje plnou mobilitu a realizaci jakékoli objednávky během odhalování kouzla světa kávy a nákup se v mezičase připravuje. Samozřejmostí je i služba Pick-up, díky které si mohou zákazníci na pobočce vyzvednout své kávové kapsle, které si předtím objednali v e-shopu značky Nespresso či recyklační zóna, kde lze zdarma odevzdat použité kapsle Nespresso.