NEWS & ARTICLES

Upravené vlasy s copánkovačem od francouzské značky BaByliss

Trendy ve vlasovém stylingu a účesech jsou stále odvážnější a nápaditější. Vlny a copy z módy nevycházejí ani letos a nosí se na téměř všech délkách vlasů. Dokonce u copů platí i pravidlo, že čím více a zajímavěji, tím lépe. Rychle zapleté copy s pomocí copánkovače BaByliss Twist secret TW1100E oceníte ráno nejen vy, ale i vaše malé princezny.

Automatizovaný copánkovač Twist Secret TW1000E je revoluční novinkou francouzské značky BaByliss, který Vám pomůže vytvořit originální cop na mnoho způsobů během chvilky. Díky dvojitému směru rotace dokáže Twist Secret vytvářet i složitější vzory zapletených vlasů a tak přidá vašemu účesu kýžený šmrnc. Pohyblivé pinzety se postarají o snadné uchycení a splétání vlasů po směru hodinových ručiček. Rotační hlava pak zajistí plně automatické splétání pramenů v opačném směru. Komfortní úpravu zajišťuje ergonomický tvar copánkovače. Množství účesů, které lze vytvořit, je prostě nepřeberné.

Vlastnosti, které u copánkovače oceníte:
- automatické splétání vlasů
- dva směry rotace
- rotační pinzety pro snadné uchycení a splétání vlasů
- rotační hlava pro automatické splétání copánků
- ergonomický tvar pro lepší manipulaci
- sada potřebných doplňků jako jsou gumičky, ozdobné pásky a řetízky k vytvoření nejlepších účesů
- po zakoupení nemusíte shánět baterie, jsou součástí balení

Do vlasů jde při tvoření copánků zaplétat i vlasovou bižuterii. Zvládnete s ním zaplétat různými způsoby více pramínků či stuh a bavnek najednou. Ano čtete správně, s přístrojem Twist Secret lze i ze stuh nebo bavlnek vytvářet spoustu ozdob jako jsou čelenky, náramky a korále.

Dejte volný průchod své tvořivosti a vytvořit si originální účes či vlasovou ozdobu již dnes!