Ústní voda v tabletách? Je tu nová péče o zuby od Lush

Tezera Švecová
26. Březen 2020

Kosmetika Lush, pyšnící se ekologickými nálepkami jako je 100% VEGETARIAN, ETHICAL BUYING, HANDMADE, NAKED PACKING, FIGHTING ANIMAL TESTING nebo FRESHEST COSMETICS ONLINE, přichází na trh s novinkou v péči o zuby.

Péče o zuby je v posledních letech náročnější a náročnější. Zatímco dříve stačilo se v zubech ponimrat kouskem upraveného klacku, dnes své zuby a dásně chráníme ochrannými gely, používáme zubní pasty, bělíme je bělicími gely, osvěžujeme svůj dech ústní vodou... Všechnu tuto „moderní“ péči lze ale dělat v souladu s přírodou a bez jejího zbytečného zatěžování.
 

Kosmetika Lush je vytvořená vždy z čerstvých a účinných materiálů, které se prodávají „nahé“ bez plastových obalů. Kromě nejrůznějších produktů pro péči o vaše vlasy, tělo, tvář či pokožku teď můžete ochutnat novou limitovanou edici ústních vod v tabletkách, tabletek na zuby či jemných želé gelů na čištění zubů.
 

Pusa vás bude bolet od neustálého usmívání, až vyzkoušíte například želé gel White Fang s chladivou mentolovou příchutí nebo osvěžující Blue Tooth gel s citrónovou trávou. Zubní pastu nasladko, přitom bez cukru pak najdete pod názvem Megawatt Smiles s uklidňující meduňkou nebo Strawberries and Clean s jahodovo-vanilkovou chutí. Tvrdým protivníkem bolesti zubů je i želé gel Plaque Sabbath. Všechny želé gely na zuby se používají stejně jako zubní pasta – dáte si je na kartáček, vyčistíte, vyplivnete, vypláchnete. Hotovo.
 

Z trochu jiného těsta jsou potom tabletky na zuby a ústní vody v tabletách. Obojí vypadá jako roztomilé bonbonky, což evokují rovněž svou chutí, ale ani náhodou je nepolykejte. Tabletky na zuby s příchutí cukrové vaty nebo třeba Toothy Fruity se pouze rozkousají a pěnou, která z nich vznikne, si zuby vyčistíte. Vyplivnout, vypláchnout a hotovo.

Ústní vody zase reagují s vodou. Ústní vodu v tabletce například s chutí známého drinku Spritz nebo Gin and Tonic „spustíte“ tak, že si ji dáte do pusy a k tomu usrknete trochu vody. Užívejte si šumění v puse, a pak nezapomeňte všechno vyplivnout!