Užijte si lehkost jara s kuchyňským robotem Click & Cook

S jarem v plném proudu je ideální čas objevovat nové a svěží recepty. Díky multifunkčnímu varnému kuchyňskému robotu Click & Cook značky Tefal se můžete inspirovat a během chvilky připravit lahodná jídla. Ať už vaříte pro sebe nebo bavíte hosty, Click & Cook se toto jaro i po něm jistě stane vaším pomocníkem do kuchyně.

Multifunkční varný kuchyňský robot Click & Cook (FE506130) zastane ve vaší kuchyni hned několik spotřebičů. Nabídne vám přístup k 600 receptům na 7palcové digitální obrazovce s dotykovým displejem a 32 funkcí, včetně vaření, míchání, hnětení, šlehání, sekání, mixování a vaření v páře. Umožní vám tak vytvořit širokou škálu pokrmů, od jednoduchých až po složitější a sofistikovanější. Díky integrované kuchyňské váze je přesné měření hračkou a zajistí, že vaše pokrmy budou pokaždé jednoduše perfektní. Dále nabízí 10 automatických programů – vaření při nízké teplotě, rizoto, jemná pára, intenzivní pára, dort, chleba, pečené dezerty, omáčka, polévka a program automatické čištění.

V manuálnímu režimu si můžete přizpůsobit teplotu, rychlost a dobu přípravy pro vaše recepty. Jednoduše vyplňte svůj jarní jídelníček například zeleninovým rizotem, kuřetem s citronem a bylinkami, špízy, smoothie z čerstvého nebo mraženého ovoce a různými lehkými polévkami. Díky velkému a přehlednému dotykovému displeji s integrovanou kuchařkou o 600 receptech a pokyny krok za krokem bude vaření hračka i pro méně zkušené kuchaře. Stačí jen pár kliknutí a Click & Cook vám uvaří lahodné a výjimečné variace pokrmů z pohodlí vašeho domova. Vykouzlíte s ním snadné a oblíbené menu pro každou příležitost. Žádný problém pro vás nebudou ani dezerty, pokrmy světové či vegetariánské kuchyně a zdravé recepty, které určitě osloví nejednoho strávníka.

Disponuje sedmi všestrannými doplňky jako je šlehací nástavec, sekáček, mixovací nástavec, vnitřní a vnější parní koš, víčko s odměrkou a špachtle. Naprosto úžasným detailem je vysoce přesná integrovaná kuchyňská váha, pro obzvláště dokonalé vážení s přesností na 1 gram (od 1 g do 5 kg). Celkový objem nerezové nádoby 3,6 l (užitný objem 2 l) připraví porce pro každou příležitost, nejen při setkání v rodinném kruhu, ale i při návštěvě většího počtu přátel. Automatický program čištění umožňuje snadnou a rychlou údržbu i mezi jednotlivými kroky vaření.

Doporučená cena: 16 999 CZK. www.tefal.cz