NEWS & ARTICLES

Užijte si nákupy v novém butiku Marella

Italská značka Marella pro Vás v květnu otevřela nový butik na adrese Železná 22, Praha 1. Marella je součástí italského holdingu Max Mara Fashion Group a je to značka s vlastními módními kolekcemi, kterými se snaží uspokojit moderní klientelu. Snaží se být vždy citlivá a pozorná ke změnám stylů a je schopna nabídnout nové nápady pro různé příležitosti.

V novém butiku byla představena nová kolekce pro jaro/léto 2017, která si pohrává s polohami „rock“ a „idylka“ a přichází s rozevlátým šatníkem, kde není nic pevně dané. V kolekci naleznete šaty s puntíky, ale i trenčkot ve střihu županu z měkkého žakáru nebo pyžamové kostými s květinovými vzory. Modely v námořnickém stylu využívají barevnou škálu námořnické modré a světle modré nebo krémové džínoviny v kombinaci s jasnou červenou barvou. Letošním hitem jsou maxi pruhované košilové šaty a kostýmové kalhoty se vzory buď ve tvaru kotvy nebo květin.

Pro nadcházející letní měsíce si rozhodně musíte pořídit alespoň jeden kousek z nové kolekce se vzorem palmových listů v zelené nebo světle modré barvě Středozemního moře. Vedle hlavní kolekce Marella každou sezónu příchází i s kolekcí Marella Tricot a Marella Sport. Všechny tyto kolekce si můžete prohlédout v nově otevřeném butiku v Železné ulici.