Užijte si neopakovatelný zážitek NEON RUN!

Rádi byste podnikli něco bláznivého, ale nemůžete přijít na nic konkrétního? Zúčastněte se divokého a šíleného neonového zážitku, kterým je Neon Run! Obáváte se, že nejste příliš dobrý běžec a trasa vám bude dělat obtíže? Tato akce není tak moc o rychlosti, ale spíše o zážitkovém běhu skrz různé neuvěřitelné neonové zóny, o což při bláznivém dobrodružství jde.

K šílenému běhu můžete využít neonové barvy na tělo, které se neuvěřitelně rozzáří pod UV
světlem. Věkově není akce omezená, zúčastnit se může starší i mladší generace, obě pohlaví a hlavně celé rodiny s dětmi. Čeká na vás pětikilometrový zážitkový běh, který Vám jednoduše vyrazí dech! Na trati najdete 7 světelných či neonových zón a v cíli se těšte na krásnou medaili.

A kudy že se běží? Neočekávejte klasický pětikilometrový běh po silnici. Čekají na vás zóny plné neonově zářících světel, které podpoří váš zážitek po celé délce trati. Budete míjet nasvícené památky a krásné instalace v parku, které vás ohromí. A nejde jen o běh. V areálu si můžete zatančit, spřátelit se, fotit a to nejdůležitější - bavit se! V cíli na vás čekají organizátoři s krásnými pamětními medailemi. A kdo bude ještě plný energie, může si po občerstvení vychutnat pořádnou taneční after party! Přijďte si užít tento neopakovatelný zážitek na pražský Vypich dne 31.8.2019!