Užijte si sobotní brunche v Pohostinci Karlín

Klára Kudrnáčová
30. Říjen 2018

Pražský Pohostinec Karlín Vás srdečně zve na pravidelné speciální rodinné brunche. Vychutnejte si neomezené pohoštění s kvalitním proseccem, a to každou sobotu. Vaše děti si budou moci pohrát v dětském koutku a vy si v klidu užijete sobotní pohodu.

Pokud rádi stolujete s přáteli či rodinou, pak jsou pro Vás brunche v Pohostinci Karlín to pravé. V rodinné atmosféře pro vás bude připraven neomezený salátový, předkrmový a dezertový bar a ochotná obsluha vám naservíruje hned dva hlavní chody – rybí a masový. V ceně brunche najdete také kvalitní prosecco a domácí limonády. Na speciální dětský bufet se můžou těšit i vaši malí jedlíci do 6 let, kteří mají vstup zdarma. Děti od 6 do 12 let pak mají brunch s 50% slevou. Na víkend oslav svatého Martina si v rámci menu budete moci vychutnat skvělou svatomartinskou husu.

Šéfkuchař Peter Halák

Šéfkuchař Peter Halák

„Pravidelné rodinné brunche jsme se rozhodli připravit pro jejich vzrůstající oblíbenost. Věříme, že se naše pojetí sobotních brunchů uchytí a najde si nejen v Karlíně další nadšence. Hostům nabídneme výběr z toho nejlepšího, můžou tak ochutnat různé delikatesy a užít si rodinnou pohodu u nás v restauraci,“ vysvětluje šéfkuchař Pohostince Karlín Peter Halák. Zaváděcí cena pro jednu osobu činí 490 Kč. Rezervace je z kapacitních a provozních důvodů nutná, a to na telefonním čísle +420 731 636 318 nebo na e-mailu karlin@pohostinec.cz.

Celé menu brunche najdete na webu restaurace: https://karlin.pohostinec.cz/akce/rodinn%C3%BD-brunch.