Užijte si vodní hrátky se svými dětmi díky Sparkys a Bambule

 

V parných letních dnech každý uvítá příjemné osvěžení u vody. Neodmyslitelně k tomu patří potápění nebo třeba vodní bitvy, při kterých si děti i dospělí užijí spoustu legrace. Vyzbrojte se na skvělé zážitky!

Objevte svět pod vodou

Nemusíte být zrovna u moře, abyste pod hladinou objevili kraba, žábu nebo dokonce i krokodýla. Rozvíjejte plavecké a potápěčské dovedností vašich dětí s roztomilými POTÁPĚCÍMI ZVÍŘÁTKY, která se po vhození do vody rozsvítí a rozhýbou. Jakmile klesnou ke dnu, začíná ta správná zábava. Kdo vyloví zvířátko jako první? Vybrat si můžete ze tří druhů zvířátek, nebo je pozvat k sobě do bazénu všechny.

Potápěcí zvířátka zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 129 Kč.

Vyzbrojeni na vodní bitv

Když se mezi dětmi rozpoutá vodní bitva, často se rádi přidají i rodiče. Osvěžující a dobrodružné zábavě totiž odolá jen málokdo. Doplňte si arzenál na letošní prázdniny. Rozhodně se neobejdete bez VODNÍ PISTOLE, která patří k nezbytné výbavě u vody, ale skvěle se hodí i na zahradě. Vyberte si z různých barev, velikostí a značek.

Vodní pistole zakoupíte v prodejnách a 

e-shopech Bambule a Sparkys od 129 Kč.

O osvěžující mokrou bitvu se postarají oblíbené VODNÍ BOMBY tvořené nafukovacími balónky, které se po naplnění vodou stávají municí pro vaše hry na pláži i na zahradě. Sada obsahuje 100 ks vodních bomb v různých barvách.

Vodní bomby zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys od 59 Kč.

 

Skvěle poslouží také VODNÍ DĚLO, klasická a jednoduchá hračka, se kterou zvládnou manipulaci i ti nejmenší. Můžete vybírat z různých barev a několika velikostí – 26 cm, 38 cm nebo dokonce 46 cm.

Vodní dělo zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys od 59 Kč.