V Hamleys vzniká nový dětský koutek Hamíkov

Nejkrásnější a nejatraktivnější české hračkářství Hamleys v Praze se dočkalo dalšího rozšíření v podobě dětského koutku značky Hami. Na děti tak čeká ještě více zábavy než doposud. A nejen na děti, ale i na jejich maminky a tatínky. Hamíkov se orientuje na děti od 2 do 5 let, kteří si zde pohrají, zatímco si jejich rodiče odpočinou a seznámí se s produkty Hami. Ty dětem v Hamíkově mohou rovnou zakoupit na svačinu či oběd.

Vraťte se do dětství díky pohádkovému prostředí plného dobrodružství, zábavy a živých hraček. K založení dětského koutku v hračkářství Hamleys se vyjádřil také Medical Director Hami, PharmDr. Martin Myrdacz. “S Hamleys spolupracujeme už delší čas. V minulosti jsme zde otevřeli kojenecký koutek v mínus prvním patře pro maminky a tatínky s malými dětmi, což se nám osvědčilo. Dostali jsme několik pozitivních zpětných vazeb a tak jsme se začali zamýšlet nad hlubší spolupráci s Hamleys. Především z toho důvodu, abychom umožnili dětem mít po celý den, kdy si zde hrají, zajištěný přísun plnohodnotné stravy. Ať už v podobě ovocných kapsiček či kojenecké stravy, kterou si návštěvníci mohou v Hamleys zakoupit.” 

Jak lépe potěšit dětskou i dospělou duši než dnem stráveným ve světě hraček! V největším hračkářství v Česku čeká na menší i větší děti spousta atraktivní zábavy. Stačí si zakoupit Hamleys kartu a u pokladny ji nechat nabít a ta pravá zábava může začít! Objevte virtuální realitu, svět motýlů či si zajezděte na závodním okruhu. Tyto a další atrakce vás čekají v ulici Na Příkopě 854/14 v Praze na Novém Městě.