NEWS & ARTICLES

V Praze se otevírá nový bar s hororovým prostředím

Jedinečný podnik s názvem Prague Fear House, kde si návštěvníci budou moci vychutnat barové prostředí plné hororových rekvizit, okořeněné v tomto případě navíc velkou dávkou nepopsatelně mrazivé energie, otevírá své brány již zítra, v pátek 24. března. Vodičkova ulice č. 32 se tak stane novou oblíbenou adresou na pražské barové scéně.

Zcela ojedinělý design interiéru, pohodlné sezení, bar s interaktivními světelnými prvky, speciálně sestavené menu v podobě hororových drinků a pokrmů, profesionální obsluha, VIP salonek, klimatizace a celková kapacita baru až 100 osob – to vše nabídne nový Prague Fear House bar.

Součástí Prague Fear House bude v suterénních prostorech i první dům hrůzy ve střední Evropě, který se veřejnosti otevře v průběhu dubna a návštěvníkům nabídne novou turistickou atrakci a nezapomenutelný zážitek. Ve strašidelné expozici o ploše více než 800 m 2 se návštěvníci podívají opravdovému strachu do očí a poznají na vlastní kůži legendární příběh sadistické rodiny, která toto sklepení obývala. Vstup do domu hrůzy bude od 18 let, mladší osoby budou moci na prohlídku pouze v doprovodu zletilého.