Valentýn v duchu šperků KLENOTA

Tezera Švecová
30. Leden 2019

Blíží se svátek všech zamilovaných, Svatý Valentýn, a s ním i otázka, čím obdarujeme naši drahou polovičku? Zkuste to letos se šperky české klenotnické značky KLENOTA. Ve šperkařském průmyslu letos vítězí růžové zlato. Nejenom to má ve své nabídce ateliér KLENOTA.

Majitelka ateliéru Jarmila Slívová

Majitelka ateliéru Jarmila Slívová

Ateliér KLENOTA vznikl pod taktovkou paní Jarmily Slívové, která je zároveň i jeho výkonnou ředitelkou. Sídlí v Praze v blízkosti Pařížské ulice na adrese Bílkova 19. Pánové sem chodí pro inspiraci, pro dámy je ateliér balzám na duši. Šperky KLENOTA vynikají svojí vkusností, charakterizuje je minimalismus a originalita Jarmily Slívové. Hitem letošního roku je růžové zlato, které se zároveň velké oblibě zákazníků. "Obě barevná zlata zažívají nyní renesanci. Růžové zlato je slušivé, něžné a hodí se k dalším doplňkům, které žena už má. Často se prodává v kombinaci s drahým kamenem, především diamantem, růžovým safírem nebo morganitem," prozrazuje majitelka ateiléru.

Asymetrický prsten z růžového zlata s briliantem, 8 900 Kč

Asymetrický prsten z růžového zlata s briliantem, 8 900 Kč

Typem na dárek je zajímavě tvarovaný prstýnek se zářivým diamantem v briliantovém brusu, který se díky své minimalistické eleganci hodí na denní nošení a přitom upoutá pozornost. Milovnice náušnic si oblíbí širokou nabídku ateliéru, od jednoduchých tvarů, přes ty visací až po zcela jedinečné náušnice s barevnými drahokamy. Ženám každého věku sluší diamantové pecky.

Zlaté náušnice s diamanty, 3 600 Kč

Zlaté náušnice s diamanty, 3 600 Kč

V ateliéru KLENOTA si vybere i ten, kdo má rád perly. Ty jsou symbolikou čisté přírodní kráse, proto též jako diamanty a drahokamy patří k velmi oblíbeným šperkům. Ateliér nabízí perly ve spojení s kvalitními materiály a jedinečnými designy. Kochejte se sladkovodními i mořskými perlami v barvách bílé, růžové i šedočerné. Tip KLENOTY je například stříbrný náhrdelník s tahitskou perlou. Takové perly jsou velmi vzácné, neboť ústřic, které je produkují, přežívá v chovech jen minimum. 

 

Neradi nakupujete v kamenných obchodech? Navštivte online obchod ateliéru KLENOTA, kde si šperky vyberete z pohodlí domova či kanceláře. Pokud ale váháte, jaký šperk zvolit, zajděte do obchodu raději osobně. Ochotný personál vám s výběrem rád poradí.

Stříbrný náhrdelník s tahitskou perlou, 5 900 Kč

Stříbrný náhrdelník s tahitskou perlou, 5 900 Kč