Valentýnská edice Kinder Maxi – to pravé vyznání

Láska světu vládne už od počátku věků. Během roku jí ale asi nikdy není více než v období kolem poloviny února. Den svatého Valentýna, připadající tradičně na 14. února, už dlouho platí za svátek zamilovaných nejen v Anglii a USA, ale dostává se i do našeho českého povědomí. Ať už patříte mezi zastánce svátku svatého Valentýna či nikoliv, i příležitostné vyjádření lásky drahé polovičce můžete pojmout stylově. 
 

Během období ledna a února budete mít díky Kinder Maxi čokoládce jednodušší shánění nějaké maličkosti, kterou byste mohli říct svému partnerovi či blízké osobě, co k ní cítíte. Zamilovaná edice čokoládových tyčinek Kinder Maxi sice cílí na naše valentýnské cítění, ale není důvod, proč byste si ji nemohli dát i jen tak!

Pět romantických vzkazů, pět zamilovaných obrázků půvabné sklenice mléka Milky a čokoládového sympaťáka Chockiho, pět variant, jak někoho potěšit a zlepšit mu den. Nezáleží na tom, jak dlouhý kus cesty jste společně ušli, čokoládová tyčinka se vzkazem láskyplně povzbudí vždycky. 

Vzkaz „Mám tě rád“ nenechá nikoho na pochybách o tom, co k němu cítíte, stejně jako vyznání „Jsi moje štěstí“. Krásná výzva „Obejmi mě“ pak dokáže jednoduše vyjádřit vaši touhu po objetí. 

Zapomenout nelze ani na stručné, jasné a prosté sdělení „Jen Ty a Já“ patříme k sobě. A pokud vás šimraví motýlci v břiše dokázali vynést až do nebes, potom bude ta pravá tyčinka Kinder Maxi „S tebou se vznáším“. 
 

Kdyby se vám snad tyčinka Kinder Maxi zdála málo, můžete své blízké obdarovat i jinak. Například velkou sklenicí Nutelly, krabičkou Tic Tac s oblíbenou příchutí, tyčinkami Kinder Bueno, o které se můžete podělit, bonbony Ferrero Rocher nebo překvapením ve vajíčku Kinder Surprise. Cukrovinky italské soukromé společnost Ferrero Group, působící od roku 1942, nebudou nikdy krokem vedle. Lískové oříšky z regionálních zdrojů jsou totiž jen špičkou ledovce v kvalitě a potěšení, které rodina Ferrero do svých výrobků promítá.