Valentýnská romantika v Nostress café restaurant

redakce
14. Únor 2019

Pražská Nostress café restaurant je restaurace s mezinárodní kuchyní nacházející se v samém srdci našeho hlavního města. Pro své zákazníky si na letošní svátek všech zamilovaných připravila speciální čtyřchodové valentýnské menu nejen pro zamilované.

Dort "Red Valentin"

Dort "Red Valentin"

Speciálně ke dni sv. Valentýna si restaurace Nostress Café Restaurant připravila delikatesy, které můžete ochutnat ve dnech 14. - 16. února 2019 mimo stálé nabídky plné mezinárodních specialit. Nejprve vám personál nabídne welcome drink, kterým se vaše chuťové pohárky naladí na čtyřchodové menu Amuse bouche v podobě gratinované ústřice s kari. Na předkrm si restaurace připravila „64° vejce Florentine“ omáčku Mornay s marinovaným baby špenátem a parmazánovou emulzí. 

Treska Skrei jako Bouillabaisse s šafránovým rybím bujónem, zeleninou a bramborami

Treska Skrei jako Bouillabaisse s šafránovým rybím bujónem, zeleninou a bramborami

Šéfkuchař Didi Benmissi zve všechny gurmány na dvě varianty hlavního chodu: Tresku Skrei jako Bouillabaisse s šafránovým rybím bujónem, zeleninou a bramborami nebo plněné stehno z perličky, Mangold a Pommes Berny. Jako dezert se bude podávat dort ve tvaru srdce „Red Valentin“. Valentýnské menu v Nostress café restaurant si můžete vychutnat za 880 Kč. Pokud upřednostníte pouze některý chod, lze si objednat jednotlivě.