Valentýnská soutěž o voňavé balíčky Frosch

redakce
11. Únor 2020

Studená točená malinovka, malinovníky obsypané plody nebo horké maliny rozpouštějící se na studené zmrzlině... Zamilovaným, kteří chtějí oslavit svatého Valentýna stylově, mohou maliny posloužit coby růžové občerstvení na sváteční tabuli. Kromě jiného mají totiž maliny afrodiziakální účinky. Všem ostatním potom vůně a chuť malin zlepší náladu, neboť rozjasňují chmury a pozitivně působí na náladu.

Za malinovou vůní se nemusíte trmácet ani jako Maruška z pohádky O dvanácti měsíčkách. Vám ji totiž společnost Frosch přinese až přímo pod nos! Značka Frosch je v současnosti velkým hráčem na poli ekologie. Její výrobky jsou skrz naskrz veganské, nejsou testované na zvířatech, obaly jsou vyráběny z opakovaně recyklovaného plastu a obsah lahviček je šetrný nejen k vaší pokožce, ale i k přírodnímu prostředí. A teď ještě dokáže vaši domácnost provonět „valentýnskou vůní“ malin se svěžím podtónem přírody.

Už žádný pach chlóru jako v plaveckém bazénu nebo dokonce dezinfekce připomínající nemocnici. Tak přísahá na svůj 100% recyklovaný a recyklovatelný obal Frosch Čistič vodního kamene, spoléhající se na malinový ocet coby účinnou látku. Na své si přijde především v koupelně. 

Mastnotu a špínu z nádobí odstraňuje Frosch prostředek na mytí nádobí s vůní sladkých malin. Díky pH s neutrálním složením bude k vašim rukám šetrný a nebude je zbytečně vysušovat.

A aby člověk do takto vyvoněné domácnosti spolehlivě zapadl, můžete se ve svůdné vůni malin doslova vykoupat. Frosch sprchový gel vám pomůže se v myšlenkách přesunout do příjemné, láskyplné náruče protějšku nebo třeba do horkého letního dne v lese.

Ode dneška s námi můžete soutěžit o 4 balíčky produktů společnosti Frosch se sprchovým gelem, čističem vodního kamene a prostředkem na mytí nádobí s valentýnskou vůní sladkých malin.

Pro účast v soutěži odpovězte na následující otázku:

Jaký symbol neodmyslitelně patří ke značce Frosch?

A) modrý slon

B) zelená kapička

C) zelená žabička

Odpovědi zasílejte na e-mail souteze@dokonalostsama.cz do 20.02.2020. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.