Valentýnská soutěž: Zajděte si na kvalitní steaky do Pohostince Monarch

redakce
11. Únor 2019

Kdo by nemiloval prvotřídní steaky? Na ty nejlepší si můžete zajít do pražského Pohostince Monarch. Kvalitní Black Angus USDA steaky tam podávají jak standardní, tak i stařené, pro které maso vyzrává ještě 30 dní ve speciálních lednicích přímo v podniku. Je libo T-bone, vysokou roštěnou či hovězí svíčkovou? Tuto vyhlášenou specialitu skvěle doplní pečlivě vybíraná vína, kterými můžete obohatit svůj zážitek v této uznávané restauraci. Právě teď máte jedinečnou příležitost si opravdu pochutnat a užít si gurmánský večer v centru Prahy v Pohostinci Monarch.

Soutěž o 3 vouchery

Využijte této skvělé možnosti a vyhrajte voucher v hodnotě 1000 Kč, jenž čeká na tři šťastné vítěze, kteří budou vylosováni z vašich správných odpovědí.

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje věrnostní program, do kterého spadá i Pohostinec Monarch a díky kterému můžete čerpat skvělé bonusy?

a) YIM & PIJU
b) Program pohoštění
c) Věrný gurmán

 

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 13.2.2019. Poté budou vylosováni tři autoři správných odpovědí, kteří si budou moci vychutnat jedinečnou hostinu v Pohostinci Monarch.

Nevíte si se soutěžní otázkou rady? Navštivte webové stránky restaurace monarch.pohostinec.cz, kde naleznete správnou odpověď.