Valentýnský přípitek, který ozvláštní váš večer

Tezera Švecová
08. Únor 2019

Svátek všech zamilovaných, svatý Valentýn, již pomalu klepe na dveře. Už jste přemýšleli, jak a kde tento láskyplný den strávíte? Pokud upřednostňujete domácí pohodu před přeplněnými restauracemi a kavárnami, nabízíme tip, jak si valentýnský večer zpříjemnit. Ozvláštněte si příjemně strávený čas limitovanou zamilovanou edicí cavy Anna de Codorníu Love či luxusní champagne Piper-Heidsieck.  

Champagne Piper-Heidsieck

Champagne Piper-Heidsieck

Lahev bublinek v zajímavém obalu připomínající obří rtěnku přináší edice Piper-Heidsieck Cuvée Brut Lipstick. Aromatičnost tohoto lahodného moku se snoubí s lehkou chutí, svěžestí a suchým profilem. Champagne vzniklo kombinací odrůd Pinot Noir, Meunier a Chardonnay. Obal ve tvaru obří rtěnky neslouží pouze jako designový prvek, ale můžete ho využít jako nádobu, ve které vám sekt vydrží vychlazený. Toto exkluzivní champagne pořídíte na www.alkohol.cz a na www.1er.cz

Champagne Piper-Heidsieck

Champagne Piper-Heidsieck

Pokud hledáte lahev, z níž bude láska přímo čišet, pak bude tou pravou lahev španělské cavy Anna de Codorníu Love. Toto šumivé víno nabízí příjemné perlení, osvěžení a skvělou chuť citrusů a tropických plodů. Druhotné kvašení cavy probíhá přímo v lahvi až 18 měsíců, stejná metoda se používá při výrobě champagne. Limitovanou edici cavy Anna de Codorníu Love zakoupíte v prodejnách Gurmetum v OC Chodov, OC Nový Smíchov, www.1er.cz či na stránkách www.napojka.cz ve dnech 21. 1. - 15. 2. 2019 za speciální cenu 399 Kč.

Anna de Codorníu Love

Anna de Codorníu Love