Vánoce v duchu tradic

Vánoční svátky jsou spjaty s nejrůznějšími zvyky a tradicemi, které dodávají chvílím stráveným v kruhu rodiny to pravé kouzlo. Nejvíc ho samozřejmě vnímají malé děti, pro něž je vrcholem Vánoc rozbalování dárků. I jejich výběr letos můžete pojmout v tradičním duchu a obdarovat své nejmenší dřevěnými hračkami, které po generace patřily mezi dětmi k nejoblíbenějším a nyní se opět vrací do módy. V prodejnách a e-shopech Království hraček Bambule a Sparkys vyberete dřevěné hračky pro holčičky i chlapce, které je nejen zabaví, ale jsou příjemné na dotek, a navíc podpoří rozvoj jejich motoriky, fantazie a kreativity.

Pro malé šikuly

Dřevěné Babu – puzzle beruška má pouze 4 dílky, takže si s ním zakrátko poradí i ty nejmenší děti. Podpoří při tom logické myšlení i rozvoj jemné motoriky.

Babu – puzzle beruška pořídíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 129,90 Kč.

S oblíbenou Zatloukačkou kolíků pak vypilují svou zručnost a přesnost, navíc se seznámí s barvami. Nejdříve musí vložit různobarevné kolíčky do desky a poté se do nich trefovat kladívkem a zatlouct je až na druhou stranu.

Zatloukačku kolíků pořídíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 299,90 Kč.

První krůčky (nejen) ke kreativitě

Dřevěné hrací kostky dětem zajistí prakticky neomezenou zábavu. Mohou je různě skládat na sebe a stavět z nich objekty podle své fantazie. Velký vozík s kostkami, který obsahuje celkem 36 kostek různých barev a tvarů, pak poslouží k jejich převážení a také jim poskytne oporu při prvních krůčcích.

Velký vozík s kostkami pořídíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 599,90 Kč.

Ještě nápaditější budou jejich stavby díky dřevěným Kostkám farma v kbelíku, který zahrnuje celkem 50 ks nejrůznějších tvarů s veselým, pestrobarevným zdobením a nakreslenými zvířátky. Praktické balení v kbelíku s víkem pak usnadní úklid i případný transport.

Kostky farma 50 ks v kbelíku pořídíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 349,90 Kč.

Na cestě za dobrodružstvím

Skvělým společníkem na prvních vycházkách po vlastních nohou se může stát tahací želva na provázku s veselým designem.

Tahací želvu pořídíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 299,90 Kč.
 

Úžasným dobrodružstvím vstříc mohou vyrazit také s dřevěným skládacím vlAkem, jehož jednotlivé části mají různé tvary i barvy a lze je vytahovat a skládat. Malí dobrodruzi si tak procvičí představivost i koordinaci vjemů a už nikdy nebudou muset vozit stejný náklad sem a tam.

Vlak skládací pořídíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 699,90 Kč.