Vánoční dárek z Alcronu

Vánoční nabídka s vyzvednutím v hotelu Alcron je vážně absolutně podmanivá. Profesionální, vysoce kvalitní bez sebemenší chybičky, a navíc s úsměvem. Jinak to totiž v Alcronu neumí. Všechny tyto ingredience se smíchaly a vznikla skořicí, vanilkou a máslem provoněná nabídka. 

Mix cukroví 1 kg za 900 Kč, vánočka 600 g za 200 Kč a vaječný likér 0,5l, který podlamuje kolena za 400 Kč. Tato nabídka je nyní možná v předobjednávce. Stačí kliknout na webových stránkách hotelu Alcron https://www.larotonde.cz/cz/jidlo-s-sebou/vanocni-speciality.html#k132 a od 14.12 do 23.12. lze vyzvednout přímo na místě. Neskutečná sváteční chuť při každém soustu s přídavkem elegance, která bezpochyby k Alcronu patří. Výhodný balíček krásně zabalený obsahuje vše výše zmíněné, tedy cukroví, vánočku a vaječný likér za 1250 Kč. Dokonalý jedlý dárek, který potěší každého.

Kdyby se přece jen našel někdo, kdo by více ocenil zážitkový dárek, tak i to v Alcronu lze. V portfoliu jsou  dárkové vouchery na brunch či kurz vaření. Stačí objednat zde: https://www.larotonde.cz/cz/darkove-certifikaty.html .

Nabídek na cukroví a zážitkových voucherů je mnoho, ale tyto mají punc kvality, kterou nikdo po desetiletí nezměnil ani nevyvrátil. Už naši předci věděli, kam zajít za zážitkem.