Vánoční světelné řetězy od RETLUX zútulní každý interiér i exteriér

Markéta Sirotková
18. Prosinec 2018

Vánoce, Vánoce přicházejí! Ano, je to tak, Vánoce jsou za dveřmi a s nimi i čas, kdy si opět zútulníme a zkrášlíme naše domovy různými dekoracemi a svíčkami. V čase vánočním hraje světlo velkou roli, proto si česká značka RETLUX letos připravila velkou nabídku světelných řetězů i dekorací, kterými můžete ozdobit byt i zahradu.

Světelnými řetězy RETLUX rychle a jednoduše pozvete kouzlo Vánoc do svých domovů.

Světelnými řetězy RETLUX rychle a jednoduše pozvete kouzlo Vánoc do svých domovů.

RETLUX nabízí klasické světelné LED řetězy, které můžete použít na ozdobení vánočního stromečku v interiéru, ale i jako venkovní dekoraci na vchodové dveře, fasádu nebo obtočit kolem stromků na zahradě, protože vydrží teploty až do -15°C. V jednobarevném provedení můžete zvolit studenou či teplou bílou (např. RXL 217). Tímto řetězem obmotáte strom až do výšky 250 cm. Zelené, modré a červené řetězy mají délku 15m a bez problémů jimi rozsvítíte stromeček vysoký až 150cm.

Řetěz RXL 266

Řetěz RXL 266

V nabídce dále najdete LED řetězy Retlux se světelnými kuličkami o velikosti 10mm, které jsou k dostání v délkách od 5 do 20 metrů. Pokud vás omrzela klasicky teplá nebo studeně bílá světýlka, vyzkoušejte letos úžasné malé mnohobarevné kuličky RXL 266 s 8 svítícími módy, kterým nechybí timer a vydrží svítit až 25000 hodin. Tento řetěz krásně orámuje okapy, střechy i vstupní cestu k domovu.

Řetěz RXL 288

Řetěz RXL 288

RETLUX myslí i na opravdové fajnšmekry, kteří své domy chtějí doslova obalit tisíci světélky. Vhodné jsou propojitelné řetězy (např. RXL 302 a RXL 301), se kterými dokážete vytvořit nekonečnou světelnou dráhu. Každý řetěz má 150ks LED diod o velikosti 5mm. Pokud toužíte po větší hustotě světel, ideálním řešením jsou speciální řetězy s označením RXL 287, 288 a 289, které svítí s neuvěřitelnými 600 diodami a mají délku 11m. K dostání jsou ve 3  barevných provedeních a to teple bílé, studeně bílé a multicolor. Samozřejmě i tyto řetězy jsou odolné až do -15°C a je tedy možno je umístit ven.

Řetěz RXL 282

Řetěz RXL 282

Další specialitkou je řetěz RXL 282 se 40 LED maxi kuličkami, každé o velikosti 25mm, v barvě studené bílé, který se hodí do interiéru. Stejně tak i multicolor řetěz RXL 308 se světýlky ve tvaru borových šišek o délce 10m. Zkuste jimi obtočit zábradlí či ozdobit krbovou římsu. Nebojte se však ani výzdoby oken – veškeré světelné řetězy od RETLUX jsou bez rtuti, bez UV záření a vydrží až 50 000 vypnutí a zapnutí. Světelné řetězy RETLUX zakoupíte od 219,- Tak šťastné a světelné!