Ve jménu ekologie s bio řadou TEEKANNE Organics

Tezera Švecová
22. Leden 2020

Ekologie je v posledních letech velmi skloňovaný pojem. Ekologické produkty a především ty, které mají na sobě cedulku bio, lákají nejen pro dobrý pocit, že děláme něco pro svou planetu, ale také pro to, že děláme něco dobrého pro sebe. Vyznat se v takovém množství výrobků, jaké dnes trh nabízí, může být složité a snadno se můžete spálit. Čaje od tradiční společnosti TEEKANNE vám svou ekologickou bio řadou čajů slibují, že s nimi si můžete spálit maximálně tak jazyk.

Pravý čaj poznáte na první pohled – má příjemnou barvu, krásně voní a chutná po bylinkách či plodech. Čaj, který se může chlubit takovou organickou kvalitou, pochází nejčastěji z ekologického pěstování, ve kterém nejsou používány žádné chemické látky. Do vašeho těla se tak dostávají čistě přírodní a zdraví prospěšné látky, jejichž chuť evokuje opravdu prvotřídní smyslové prožitky. A to i přesto, že jeden sáček takového čaje vyjde třeba jen na 4 Kč.

Ranní vstávání vám může v mnohém usnadnit zelený čaj Swinging Green, který vám doslova rozproudí krev v těle. Za nově získanou energií nebude stát pouze jeho název „Swinging“ neboli houpavý či dokonce nabitý energií, ale také antioxidanty a složky ze „stromu života“ moringa. Pokud si raději potrpíte na klasiku, můžete ji dostat se silným černým čajem English Breakfast.
 

Mezi produkty striktně ekologického zemědělství patří také ovocné čaje TEEKANNE Organics. Chuť léta s bobulkami jako jsou maliny, borůvky nebo ostružiny se skrývá v čaji You´re My Berry. Podzimní jablečné orgie lze ochutnat v pytlíčku čaje Sweet Apple. A v zimě jednoznačně zahřeje zázvorový Ginger Lemon, jehož chuť si dokáže poradit i s nachlazením. Pokud by snad jeho zázračná moc nefungovala, protáhnout dýchací cesty vám pomůže i mátový čaj Sweet Mint.
 

Labužníci, toužící po chutích exoticích zemí, si mohou vychutnat Oriental Chai, který obsahuje skořici, kardamom a lékořici. Ač se to nezdá, tak podobně rozparádit vás dokáže i bylinkový mix Start Your Day. Pokud ale holdujete spíše čaji o páté s uklidňujícími účinky, takový Calm & Relax bude tím správným pomocníkem. A přímo do světa snů vás pak doprovodí chuť čaje Sleep & Drem, který podporuje plnohodnotný a ozdravný spánek.