Veganská přírodní řada kosmetiky od DOVE vás potěší

Veskrze přírodní kosmetika to má v dnešním světě těžké. Mnoho žen odmítá uvěřit tomu, že by jejich vlasy perfektně umyl a vyživil kopřivový šampón, ale když se tak stane, přestávají věřit složení a hledají skryté přísady.

Mocné síle přírody bychom ale měli věřit, a nikoliv o ní pochybovat. Představuje pro nás to nejlepší, a to i při zachování účinnosti. Důkazem je toho nová kosmetická řada od značky Dove, nazvaná Dove Powered By Plants, která je přírodními složkami nabitá z 98%. Nejčastěji se jedná o mořské řasy, semena hroznů, bambus, eukalyptus a další. Mimo jiné tyto kosmetické přípravky samozřejmě nejsou testované na zvířatech a díky svému složení jsou vhodné i pro vegany. A co že v této kosmetické řadě vlastně najdete?

Sprchový gel Dove Powered By Plants se vyznačuje tím, že vytváří jemnou krémovou pěnu, která nejenom čistí, ale také hydratuje. Zářivou pokožku budete mít rovněž díky obsahu esenciálních olejů a rostlinných složek. Po koupeli nezapomeňte pokožku zafixovat rostlinným tělovým mlékem z přírodních ingrediencí. Jeho účinek vydrží až 48 hodin, během kterých bude vaše pokožka jemná, pružná a vláčná.

Značka DOVE nezapomněla do řady přidat ani roll-on kuličkový deodorant a deodorant v podobě eko-spreje. První z uvedených si vaši pokožku získá úžasnou vůní pelargónií a zázvoru, které se zaslouží o hladký průběh vašeho dne. Druhý jmenovaný si svou vůni drží trochu na uzdě, takže ho lze kombinovat s parfémy. Nijak mu to ale neubírá na jeho jemném a profesionálním přístupu k vaší pokožce.

Celá tato kosmetická sada značky DOVE obdržela certifikát COSMOS NATURAL od společnosti ECOCERT Greenlife accreditation, kdy toto ocenění je jedním z nejvyšších, jakého se může bio kosmetice dostat. Díky tomu si tak můžete být jisti, že až budete v drogerii Dm, Tesco, Teta nebo i online objednávat výrobky Dove Powered By Plants, dostanete se vám jen toho nejlepšího!