NEWS & ARTICLES

Veganské laky na nehty od australské značky Sienna Byron Bay

Australská značka Sienna Byron Bay se specializuje na laky na nehty a produkty nehtové péče. Pojmenování získala díky nejznámější australské pláži Byron Bay, kde se celý příběh značky odehrává. Filozofií značky je vyrábět produkty nejvyšší kvality s úctou k přírodě a životnímu prostředí. Všechny produkty Sienna Byron Bay jsou veganské a nejsou testovány na zvířatech.

Laky na nehty mají dlouhotrvající složení bez sedmi toxických látek obsažených v běžných lacích. Odlakovač, doplňující řadu nehtové péče, je vyroben ze sójových bobů a 100% obnovitelných zdrojů. Většina ingrediencí používaných v produktech Sienna Byron Bay je lokálního původu. Každé víčko laku na nehty je ručně vyráběný originál ze dřeva stromů odstraněných kvůli udržitelnosti a omlazení lesa. Potisk sójovým inkoustem zajišťují lokální firmy, a to na recyklovaný papír. Celý proces výroby produktů se realizuje v Austrálii, aby se v maximální míře snížila karbonová stopa.

A ptáte se na to, jakých 7 složek v lacích Sienna Byron Bay nenajdete?
7-free: neobsahuje formaldehyd, toluen, DBP, syntetický kafr, formaldehydovou pryskyřici, xylen, tosylamid. Neobsahuje benzofenon-1 ani živočišné složky.

Za lak na nehty Sienna Byron Bay zaplatíte v kamenném obchodě Biosophy 480 Kč. Sojový odlakovač vás vyjde na 570 Kč.