Veselá Veverka přichází s křupavým mlsáním bez výčitek

Klára Kudrnáčová
15. Říjen 2018

Až budete mít příště chuť na něco dobrého, rychlého a ideálně také zdravého, pak si vzpomeňte na Veselou Veverku, která potěší vaše chuťové pohárky jak v případě chuti mlsat či počínajícího malého hladu. V této síti specializovaných prodejen se sušeným ovocem a oříšky si určitě vyberete něco dobrého na zub. A nebudete při tom muset rezignovat na chuť, kvalitu či zdraví.

Příběh Veselé Veverky se začal psát v roce 2004. Nápad vytvořit prodejnu oříšků a sušeného ovoce vznikl v hlavách studentů Petra Alexe, kteří vycestovali za brigádou do Skotska. První Veverka se usídlila v obchodním centru v Ostravě a odtud se rozšířila do nákupních míst po celé České republice a zanedlouho poté se rozšířila i za hranice.

Dnes najdeme v Česku 26 prodejních míst, kam se mohou zákazníci vydat pro křupavé lahůdky, odpovídající těm nejnáročnějším kvalitativním standardům. A nabídka je skutečně pestrá – najdete zde tradiční a známé oříšky a ovoce, přes exotické druhy, jako jsou pražené makadamy, mochyně peruánská, ibišek či kustovnice čínská, až po cukrovinky pro mlsné jazýčky. Vyzkoušejte slunečnice v barevné čokoládě, šumivé dudlíky, rahat lokum, který je známý pod pojmem turecké potěšení nebo lékořicové krémové špalíčky.

Vydejte se pro rychlou svačinku, originální dárek nebo pro něco dobrého na zub pro zlepšení dne. Ve Veselé Veverce vždy najdete to pravé a milý personál umí poradit. Stačí se porozhlédnout po vašem obchodním centru nebo nakupovat z pohodlí domova.

SOUTĚŽ o balíček směsi oříšků v hodnotě 500 Kč pro 6 výherců

Soutěžte s námi o zdravé mlsání pro děti od Veselé Veverky

Soutěžní otázka: Na kolika místech v ČR již najdeme obchod Veselá Veverka?

a) 19

b) 26

c) 34

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 28.10.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.