Veselá Veverka připravuje mikulášské balíčky pro malé i velké mlsouny

redakce
28. Listopad 2018

Veselá Veverka si pro své příznivce přichystala tu nejlepší mikulášskou nadílku a i přesto si schovala ještě další lahůdky na vánoční dárky pro nevyléčitelné mlsouny. Jako dárek k Vánocům pro své blízké zvolte letos kvalitní čokoládu, po které se okamžitě zapráší. Ručně vyráběnou čokoládou zdobí bohaté množství rybízu, borůvek, malin či višní a tím dochází ke spojení sladké chuti čokoládových bobů z Jižní Ameriky a ovocné svěžesti.

Pro extra mlsouny si Veselá Veverka připravila mandle, kešu, višně či rozinky ve sladkém čokoládovém župánku. Nabrat si můžete oblíbené sušené ovoce jako jsou fíky či datle. Trochu exotiky nabízí mlsným jazýčkům papája či ananas bez cukru, lyofilizované jahody nebo maliny. Něco nového objevíte v čokoládových kamínkách, slunečnici v barevné čokoládě, šumivých dudlíkách či lékořicových špalíčkách.

Šumivé dudlíky

Šumivé dudlíky

Veselá Veverka dále nabízí kvalitní sušené ovoce a oříšky do pečení nebo jen doplnění sváteční tabule. Vlašské ořechy, lísková jádra, kešu, pekany, pistácie, makadamové ořechy, mandle v mnoha variantách, pinie nebo například ořechové směsi se na stole dlouho ležet nezůstanou. Budou také vhodným vánočním dárkem pro vaše nejbližší.

Pekanové ořechy

Pekanové ořechy

Ať už sáhnete po mikulášské nadílce nebo pozornosti pro někoho z okolí, nikdy nešlápnete vedle. Veselá Veverka vás potěší dárkovými kornouty či balíčky s krásným svátečním motivem. Vybrat si ten svůj podle vlastních chuťových požadavků můžete v některém z 26 prodejních míst. Pokud se vám nechce před Vánocemi do obchodů, objednejte je v e-shopu www.vesela-veverka.cz. Smlsněte si na křupavé, sladké a lahodné mikulášské nadílce od Veselé Veverky.