Víme, čím uděláte k Vánocům malým čtenářům zaručeně radost

Vánoce jsou téměř za dveřmi a vy stále váháte, kterou knihu svým ratolestem koupit? Připravili jsme pro vás 2 tipy, které vám třeba v rozhodování, která kniha bude tou pravou, pomohou. 

 

Štědrosaurus

Co víte o severním pólu? Teď na všechno zapomeňte a vydejte se vstříc štědrovečernímu dobrodružství s chlapcem jménem Vilém Kolísko, se skřítkem Nudlíkem, Santou, s negativní postavičkou přezdívanou Lovec a s tím nejpodivnějším dinosaurem na světě... Štědrosaurem. Prožijte společně s ním a Vilémem den, kdy se i nemožné může stát možným, když po tom z hloubi srdce toužíme. Druhá kniha z pera Toma Fletchera má 400 stran a vychází v nakladatelství Slovart pod značkou BRIO za 299 Kč.

Tom Fletcher, jeden z nejprodávanějších britských autorů knih pro děti a spoluautor knihy Dinosaur That Pooped, které se v Británii prodalo více než milión výtisků.

Mimi a Líza: Záhada vánočního světla

Nevidomá Mimi vidí svět rukama a ušima, a trochu dokonce i nosem a jazykem. Ráda se vydává se svoji nejlepší kamarádkou Lízou za dobrodružstvími do mnoha fantastických světů plných zábavy, ale i záhad. Nyní jsou tu konečně Vánoce a Mimi s Lízou spolu se sousedy zdobí nádherný, velikánský stromeček. Ale žárovky na něm nějak nechtějí svítit. 

Kam zmizelo to kouzelné vánoční světlo? Uteklo? Nebo ho někdo ukradl? Nemá v tom prsty podezřelý soused Viliam, který se s nikým nekamarádí? Odpověď se skrývá v minulosti, kdy byli sousedé ještě malými dětmi. Mimi a Líza se tedy vydají na dobrodružnou cestu časem, aby vrátily Vánocům jejich čarovné světlo. Knihu se 104 stranami seženete v Nakladatelství Slovart za 299 Kč.

 

 

Ukázka z knihy Mimi a Líza: Záhada vánočního světla

Ukázka z knihy Mimi a Líza: Záhada vánočního světla

Navíc se můžete těšit na pásmo animovaných filmů Mimi a Líza - Záhada vánočního světla, které přijde do českých kin 6.12.2018.

Ukázka z knihy Mimi a Líza: Záhada vánočního světla

Ukázka z knihy Mimi a Líza: Záhada vánočního světla