Vítězná kombinace sportu a módy v nové kolekci 4F!

Pro každý sport potřebujeme padnoucí sportovní potřeby. Kolekce 4F se na nadcházející podzimní/zimní sezónu inspirovala mimo jiné retro sporty, stylem 90. let a athleisure. Tato nejnovější kolekce využívá technologie 4F Dry, 4F Skin, 4F Warm a 4F Neo Dry. Najdete zde veselé barvy typu energické zelené, světle růžové, kobaltové, korálově oranžové, žluté, purpurové a červené. Kolekce kombinuje barvy, nejnovější styly a nejkvalitnější materiál. Je víc než jasné, že vášeň pro sport a módu jdou ruku v ruce

Kolekce 4F pro podzim a zimu zahrnuje perfektní outfity, vhodné jak na běžné nošení, tak na trénink. Najdete v ní sportstyle řadu, založenou na koncepci athleisure. Její motto zní "z posilovny do ulic". Návrháři 4F jsou inspirováni vášní pro sportovní i nejnovější módní trendy. 

Sport a móda pro ženy v jednom

Dámská kolekce zahrnuje funkční (trénink, běh, lyžování) a sportstyle řady oblečení. Kolekce "Neon & Digital" reprezentuje neonovou vibrační energií, doplněnou jasnými žlutými a růžovými barvami. Kolekce pro trénink se inspirovala pro změnu moderním retro stylem. Řada "Retro Sport" se zaměřuje na střihy v blocích. Dominantními barvami této řady jsou červená a kobaltová, které kontrastují s bílou, černou a melange. Nové běžecké řadě "City Jungle" vévodí kobaltová a korálová, které kontrastují na bílé a námořní modré. V kolekci se budou cítit skvěle jak vrcholové sportovkyně, tak i ženy, které upřednostňují módní kousky. Lyžařská kolekce se skládá ze čtyř řad. "Retro Ski" vyniká viditelnými pruhy, výraznou grafikou a barevnými střihy v blocích. Řada “Blocks&Contrasts” našla svou inspiraci ve freeskiingu. Této kolekci dominují kobaltová a neonově korálová. "Pink Winter Performance" a "Into the future” přesně padnou velmi náročným uživatelům. Pro nadcházející sezónu si návrháři připravili kromě řad funkčního sportovního oblečení také sportstyle řadu, která je určená pro volnočasové aktivity. Mottem “Slow Futures” je „z posilovny do ulic“. Najdete v ní jemné barvy, jako je světle šedá a růžová. Na druhou stranu řada nazvaná “Autumn Bloom” decentně zdůrazní charakter každé ženy, “Urban Spaces” inspirovaly barvy a energie nočního města. 

Kolekce pro muže je také rozlišená na funkční (trénink, běh, lyžování) a sportstyle řadu. Tréninková řada “TestosterONE” se vyznačuje červenou barvou a zvýrazňuje svalové skupiny lineárními tištěnými vzory. Běžecká řada “Into the Wild” se inspirovala maskáčovým vzorem – lahvově zelenou a camo v kombinaci s neonově oranžovou. Řada “Made of Steel” je inspirována crossfitem. Lyžařská kolekce obsahuje tři řady. “Monochrome Slope” používá výraznou neonovou červenou barvu. Ve “Winter Ninja” najdete asymetrické střihy a kombinaci neonově oranžové a modré barvy. “Per4mance Ski” je nejvyspělejší lyžařská řada. Minimalismus se zde projevuje černou, bílou, žlutou a kobaltovou barvou. "Sport Style" je volnočasová řada obsahující čtyři verze. “Blurred City", “Active Trekker”“Monochrome City” a “Pure Sportstyle”, která našla inspiraci v retro sportech v minimalistické verzi. Objevuj se zde pruhy, pásky, otisky, bomber bundy a tepláky.

Techwear kolekce

Pro trekingovou a běžeckou kolekci byla mimo jiné použita technologie 4F Dry, což znamená, že produkty jsou velmi lehké, prodyšné a mohou rychle absorbovat a uvolňovat vlhkost. Umožňují regulování teploty těla, čímž se usnadňuje cvičení. Pro výrobky do chladnějšího počasí byla použitá technologie 4F Warm pro udržení těla v teple. Speciální materiály tělu nedovolí příliš vychladnout. Pro výrobky lyžařské řady byly použity membrány NeoDry a Dermizax, které chrání tělo před drsným počasím. Pokud jde o sportovní a outdoor obuv, využívá 4F technologii společnosti Vibram.

V nové kolekci 4F se najdou všichni, kterým je blízký sport v kombinaci s módními a funkčními střihy a materiály. Kolekce jasně dokazuje, že sport a móda mohou jít dohromady v dokonalé symbióze a přestavují zásadní změny na poli sportovního oblečení.