NEWS & ARTICLES

Voňavá koupel potěší vaše smysly

Doléhá na vás splín z blížícího se podzimu nebo máte za sebou další náročný den? Dopřejte si voňavou koupel v podání Aroma Ritual od Dermacolu, která uvolní vaši mysl, potěší smysly a zlepší náladu. Do nového dne potom vykročíte svěží a odpočatá. Vybrat si můžete ze tří nejpopulárnějších vůní – irská káva, vodní meloun nebo hrozny s limetkou.

Pěny do koupele z řady Dermacol Aroma Ritual obsahují glycerín, který zvláčňuje a hydratuje pokožku těla. Zároveň jí navrací svěžest, kterou po náročném dni potřebuje jako sůl. Pro dosažení bohaté pěny stačí vlít do proudu vody s teplotou 32 až 38 °C. Pěna s vůní Irské kávy s obsahem kofeinu zahalí pokožku do krémové pěny a zanechá ji čistou a sametově hebkou. Opojné aroma povzbudí tělo a smysly a vaše koupel se promění v nevšední zážitek.

Ideální večerní relax si dopřejete když zvolíte pěnu do koupele Aroma Ritual Hrozny s limetkou s olejem z hroznových jadérek. Vůně hroznů s limetkou uvolňuje nahromaděný stres po náročném dni a navozuje pocit klidu a pohody. Chcete si dopřát osvěžení a povzbuzení během nevlídných sychravých dnů? Sáhněte tedy po pěně s vůní melounů, tu si jednoduše zamilujete.

Řada pěn Aroma Rizual je nově doplněna i o náhradní balení tekutých mýdel v balení po 500 ml. Vybrat si můžete ze tří vůní – Harmonizující belgická čokoláda, Osvěžující vodní meloun, Antistresové hrozny s limetkou. Mýdla šetrně čistí a zároveň ošetřují pokožku rukou. Obsahují glycerin a panthenol, které ji hydratují, zvláčňují a regenerují.