Vybavte děti na prázdninová dobrodružství

Léto otevírá dveře skvělým zážitkům a dobrodružstvím. Ať už se za nimi děti vydají ven do přírody, na tábor nebo je kvůli nepříznivému počasí budou hledat doma, určitě se jim bude hodit praktická výbava. Vyzbrojte své nejmenší nezbytnostmi, se kterým pro ně bude každý prázdninový den výjimečný.

Výprava do světa fantazie

Žádná prázdninová výbava se neobejde bez praktické sady na písek, díky níž dětem pod rukama ožije jejich vlastní svět. SADA NA PÍSEK IML z kvalitního plastu obsahuje praktický kyblík s obsahem 1,3l, hrabičky, lopatku, sítko, konvičku a dvě tematické bábovky. Vybírat lze ze tří atraktivních designů – s vílami, dinosaury nebo rybičkami.

Sadu na písek IML transparentní s konvičkou zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 99 Kč.

Neustále v pohybu

Letní hry budou ještě zábavnější s oblíbeným Phlat diskem, se kterým si holky a kluci mohou hrát skutečně všude – na zahradě, na pláži, ale dokonce i doma. Má měkký střed a lze ho ho použít pro pinkání gumového míčku nebo jako létající talíř. Děti si tak mohou pinkat samy i mezi sebou, přes síť nebo jen tak, házet si s ním jako s frisbee a stále vymýšlet nové způsoby hry.

Phalt disk 2 pack s míčkem zakoupíte v prodejnách Bambule a Sparkys za 299 Kč.

Láskyplné objetí

Aby dětem na prázdninových cestách nebylo smutno, přibalte jim s sebou roztomilého plyšového ptáčka CUTEKINS, kterého mohou mít díky praktické velikosti stále u sebe. Mohou si vybrat z několika druhů – kačenku, datla, sovičku, papouška, plameňáka nebo kardinála. Každý z nich vydává reálné zvuky a kdykoliv se postará o to, aby i vašim ratolestem bylo do zpěvu.

Cutekins zakoupíte v prodejnách Bambule a Sparkys za 249 Kč.

Zábavou proti nepřízni počasí

Ani chladnější či deštivé dny vám nemusí zkazit náladu. Případnou nudu snadno zaženete s KANASTOVÝMI A MARIÁŠOVÝMI KARTAMI SLUNEČNÁ, se kterými s rodinou či přáteli zahrajete oblíbenou partičku. Kanastové karty využijete vedle kanasty i na spoustu dalších oblíbených her, například žolíky, prší či sedmu. Pokud preferujete klasické mariášové karty, můžete si dokonce vybrat z jednohlavé či dvouhlavé varianty.

Kanastové karty zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 149 Kč. Mariášové karty zakoupíte za 69 Kč.

I koupání může být legrace

V kufru na prázdniny by dětem určitě neměl chybět sprchový gel. A proč neudělat i z koupání zábavu? Pro fanoušky Tlapkové patroly jsou tady příjemné sprchové gely v originálních lahvičkách ve tvaru oblíbeného hrdiny. Děti si mohou vybrat ze 3 designů, a tak jim společníka v koupelně může dělat Chase, Marshall nebo Skye.

Sprchový gel Tlapková patrola zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 149 Kč.

Stylová ochrana proti sluníčku

I když je pobyt venku na sluníčku příjemný, měly by se děti před jeho paprsky dostatečně chránit. Vedle opalovacího krému je důležitá také pokrývka hlavy. Pokud dětem pořídíte kšiltovku s populárními motivy, můžete si být jisti, že ji jen tak neodloží. Pro kluky jsou tady Auta, Mickey Mouse či Tlapková patrola, holčičky zase nadchne Minnie, Frozen nebo L.O.L.

Kšiltovku s různými designy zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 149 Kč.