Vyberte ten správný dárek pro mladou dámu

redakce
08. Listopad 2018

Blíží se Vánoce a mnoho z nás již pokukuje po vánočních dárcích. Vybrat ale ten správný pro naše nejbližší může být oříšek, ovšem s jistotou se dá říci, že každá mladá dívka nebo žena si potrpí na zkrášlovací vychytávky. A proto firma BaByliss představuje loknovací kulmy BaByliss C903PE, C1050E a model C1300E. Jejich předností je plně automatický proces vytváření vln, díky kterému máte jistotu, že vaše vlasy dostanou přesně takovou dávku tepla, jaká je pro vytvoření vln potřebná. V závislosti na kvalitě vašich vlasů zvolíte preferovanou teplotu 185 °C nebo 205 °C a vše ostatní necháte na loknovací kulmě. Ta potřebuje pouze pár sekund na zahřátí a vy můžete začít s tvorbou nadýchaného účesu a to tím nejjednodušším způsobem, jaký si umíte představit.

Model C903PE

Model C903PE

Loknovací kulmu BaByliss C903PE můžete nyní pořídit v zářivé růžové barvě. Představený model disponuje profesionálním zahřívacím prvkem pro okamžité zahřátí (205 °C), světelnou LED kontrolkou, časovačem na 12 vteřin a v neposlední řadě zárukou na tři roky. A postup? Vložte rozčesaný pramen do přístroje, ten ho nejprve natočí dovnitř a po uplynutí potřebné doby dostanete signál, že je vlna hotová. Vaše vlasy nebudou působit zničeným dojmem ani po častém používání loknovačky, a to díky keramickému povrchu. Model BaByliss C903PE v růžové barvě je k dostání za akční cenu 1590 Kč.

Model C1050E

Model C1050E

Kdo by netoužil po hladkých vlnách jako od kadeřníka? Pomocí loknovačky BaByliss C1050E to hravě zvládne každá v pohodlí domova. Automatická loknovací kulma je vybavena nejen patentovanou technologií a digitální řízeným bezkartáčový motorkem, ale také funkcí nastavení směru natáčení loken, která je velmi důležitá pro dosažení požadovaného výsledku. Podle typu aktuální kondice vašich vlasů si můžete vybrat mezi teplotními stupni 210 °C a 230 °C. Časovač ohřevu lze nastavit ve třech délkových úrovních – na 8, 10 nebo 12 sekund se zvukovým signálem pro vytváření různých druhů loken. Vaše kadeře si budou díky speciální iontové technologii schopné udržovat potřebnou vlhkost a zářivý lesk. Doporučená cena loknovačky BaByliss C1050E je 2990 Kč.

Model C1300E

Model C1300E

Nejluxusnějším modelem je loknovačka BaByliss C1300E. Ta je plně automatická a na rozdíl od předchozích modelů najdete v balení dvě vyměnitelné hlavice. Menší, s průměrem 25 mm, je vhodná pro jemnější vlasy a umožňuje vytvořit pevné vlny. V případě, že vaše vlasy jsou hrubší nebo preferujete účes z nadýchaných velkých vln, stačí ji vyměnit za větší, s průměrem 33 mm. Model C1300E disponuje také funkcí nastavení směru natáčení loken, důležitou pro dosažení požadovaného výsledku. Pro účes z volných vln při použití větší hlavice si můžete zvolit mezi 190 °C nebo 210° C. Pokud naopak použijete menší hlavici pro dosažení pevnějších loken, vybrat si můžete mezi 210 °C nebo 230 °C. Loknovačku C1300E seženete za 3390 Kč.