Vychutnejte si kokosové potěšení od Dermacolu

Denisa Tatíčková
02. Srpen 2020

Kokosový ořech v sobě ukrývá tajemství exotického léta, které si můžete vychutnat v podobě dužiny nebo sladké vody. Dalo by se i říct, že jeho vůně je doslova instantní podobou ráje. A vy se nyní do ní můžete zahalit s novinkami od Dermacolu od hlavy až k patě.

Omamná vůně kokosu společně s jeho blahodárnými účinky na pokožku, vytváří naprosto neprůstřelnou kombinaci, která se o vás postará i během horkých letních dní. Pokožka je během léta citlivější, musí vydržet nápor slunečních paprsků, uchránit se proti náletům otravného hmyzu a ustát období silnějšího pocení. Z těchto důvodů se často můžete potýkat s červenou a podrážděnou pokožkou, kopřivkou či suchými místy. Kosmetika s přídavkem kokosových produktů si ale s těmito obtížemi umí poradit, a ještě vás přitom zanechá v hávu exotického aroma tropického ráje.

Svůj den zahajte či zakončete relaxačním sprchovým gelem Aroma Ritual Brazilský kokos, který vás doslova přenese na bělostnou pláž v Brazílii. Zatímco se budou vaše smysly harmonizovat, složení s obsahem kokosového oleje vytvoří bohatou pěnu, která z vašeho těla smyje všechny nečistoty. A ještě ji zanechá krásně hydratovanou.

Kdyby vám však tato péče nestačila, po koupeli aplikujte revitalizační tělové mléko Balance My Body. Kromě olivového oleje a oleje z hroznových jadérek obsahuje také kokosovou vodu, která umí na pokožce vytvořit štít, který v ní uzamkne hydrataci. Mléko pokožku také zjemňuje.

Z pravidelného mytí rukou se v poslední době stala rutina. Tu si ale můžete zpříjemnit svěží vůní brazilského kokosu s tekutým mýdlem na ruce Aroma Ritual. Ruce po něm budete mít pěkně čisté a voňavé.

Posledním produktem kokosové řady od Dermacolu je Coco Splash make-up base. Tato hydratační báze by se dala přirovnat k energetické bombě. Pleť vyživí, rozjasní a vyhladí, díky obsahu kokosové vody. Přídavek vitamínu B5 pak pokožku zklidní a postará se o případné podráždění. Hravě si poradí i s kruhy pod očima.

Kokosová edice od Dermacolu by rozhodně neměla chybět ve vaší letní výbavě!