Vychutnejte si osvěžující koktejly plné slunce

redakce
21. Květen 2019

Přicházíme s několika tipy na skvělé koktejly, které si můžete připravit a vychutnat na jaře i v létě doma či na zahradě. Na soukromé párty budete za hvězdu a ještě všechny příjemně osvěžíte. Vyzkoušejte vynikající drinky s blatenským destilátem Baron Holdprandt, kávovým likérem Flor de Caña Spresso či s ručně vyráběným hořkým likérem Aperitíf.

Slunečné počasí s letními teplotami je již za dveřmi. Osvěžte se lahodnými koktejly, které si připravíte v pohodlí domova. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, vsaďte na netradiční kombinace. Nebojte se, že by jejich příprava byla příliš náročná. Tyto koktejly zvládnete připravit sami a příjemně tak překvapíte své přátele.

 

Spresso & Tonic

Namíchejte si kvalitní drink z Flor de Caña, prvního kávového likéru na bázi rumu a prémiového suchého toniku Thomas Henry Tonic Water. Tento likér skvěle doplní každý správný večírek a přinese osvěžení všem zúčastněným. Díky kofeinu vás drink navíc příjemně nabudí. Sklenici naplňte ledem, přilijte Flor de Caña Spresso, dolijte Thomas Henry Tonic Water a zlehka promíchejte. Přidejte na tenko nakrájené plátky limety a máte hotovo. Kávový likér Flor de Caña Spresso a další likéry zakoupíte na stránkách www.1er.cz.

Spresso & tonic

Spresso & tonic