Vyhrajte balíček prémiových ketchupů Spak Master

Spak
Konec soutěže
Celková cena výher
2250 Kč
Počet výherců
9
Vychutnejte si balíček 3 druhů prémiových ketchupů Spak Master

Značka Spak uvedla minulý rok na český trh nové prémiové Master ketchupy s vysokým obsahem šťavnatých rajčat dozrálých na italském slunci. Na receptuře se přímo podílel majitel společnosti Hans Peter Spak. Kromě standardní varianty ketchupu je nyní v nabídce také Spak Master ketchup Jalapeño a Spak Master ketchup se sušenými rajčaty. Ochutnejte kvalitu, ochutnejte opravdový ketchup, který se stal vítězem testu v pořadu A dost! Televize Seznam.

Buďte opravdový gurmán a vychutnejte si ketchup se svým oblíbeným pokrmem – zkuste neochucený vašim dětem na špagety, Spak Master se sušenými rajčaty na italskou bruschettu nebo odvážný Spak Master Jalapeño ke šťavnatému steaku. Ketchupy Master jsou k dostání ve skleněném obalu, který díky svým vlastnostem dokonale uchovává jejich chuť, vůni i barvu. Na každé etiketě naleznete podpis pana Spaka.

Spak

Spak

Spak Master ketchup

Jedná se o prémiový ketchup s vysokým obsahem italských rajčat. Nenajdete v něm žádný přidaný škrob, aromata, barviva, konzervanty ani žádné jiné přídavné látky. Za jeho plnou a výbornou chutí stojí právě kvalita vstupních surovin a skutečnost, že na 100 g výrobku je použito úctyhodných 210 g vyzrálých rajčat.

Spak

Spak

Spak Master ketchupy pro gurmány – Master Jalapeño a Master se sušenými rajčaty

Tyto novinky značky Spak jsou určeny pro všechny gurmány. Díky vysokému obsahu rajčat (200 g na 100 g výrobku) mají plnou a výbornou chuť podobně jako standardní Spak Master ketchup. Varianta Spak Master Jalapeňo osloví příznivce pikantní chuti, která se výborně snoubí s klasickým kečupem. Spak Master se sušenými rajčaty nabízí intenzivní chuť s kousky sušených rajčat.

Výrobky značky Spak jsou i díky dlouhodobému působení na českém trhu a velké oblibě u zákazníků k dostání ve většině maloobchodních prodejen.

Spak

Spak

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte na Facebooku či Instagramu spakmasmak nebo na etiketách výrobků Spak v obchodech.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Karla V******, Ústí nad Orlicí
Vítězslav B****, Nový Jičín
Dušan H******, Brno
Alexandra H***, Tábor
Iva J*******, Prostějov
Hana K*****, Havířov
Vladislav H*********, Frýdek-Místek
Bohumila M*******, Zábřeh
Růžena K******, Studénka

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)